News
Zaloguj się, aby obserwować  
arknaw

Rozrzutnik tandem - regulacja posuwu przenośnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
arknaw    0

Witam, czy może mi ktoś wyjaśnić jakie zadanie pelnią zapadki boczne (tzw. pieski) które chodzą po kole zebatym od regulacji posuwu przenośnika? http://imageshack.us/f/268/imgny.jpg/ ( nr. 32 i 33) Czy one sa takie same jak dolne i czy są wogóle do czegoś potrzebne? Jeśli ma ktoś dostęp u siebie do tego całego mechanizmu to prosiłbym również o kilka fotek, bo u mnie jest to kompletnie rozwalone, a chce to naprawić

izydor6280    649

te zapadki poruszaja tym kolem

upomnij sie jutro to bedzie zdjecie

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    649

troche inaczej jest to zrobione niz w mniejszych, ale wydaje mi sie ze podczas powrotu jedna zapadka podnosi droga

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez adamek1942
      ładowność nominalna 6,5 tony
      - adapter 2 walcowy pionowy,
      - zasuwa hydrauliczna,
      - deflektory,
      - wał napędowy szerokokątny,
      - osłona tylna adaptera.
      cena 80 brutto co o tym myślicie ?? ;D
    • Przez KrychxU
      Witam, chciałbym zasięgnąć porady, czy z 7 tonowym rozrzutnikiem firmy leboulch który posiada 3 wałki rozrzucające poradzi sobie Zetor 7211?
      Czy takum rozrzutnikiem dam radę rozsiewać wapno? 

• Przez blake17
      Jakis czas temu zlamal mi sie rozrzutnik na zaczepie. Padl pomysl zeby zdjac aparat i zostawic sam posuw. Bedzie sluzyl jako przyczepa do wywozu obornika. Pozostala kwestia przeniesienia napedu, przy zlamaniu skrzywil sie i rozlecial wal. Nie moge znalezc zadnego katalogu i nie mam pojecia jak to zlozyc. Pomoze ktos? 

• Przez darek8244
      Jaki rozrzutnik wybrac 10 tonowy z jakiej firmy na jednej osi czy na tandemie i jakie walki
    • Przez kaczmi
      Witam, Kupuję nowy rozrzutnik jakieś 16t około, do pola mam 3km ale i 25 km obornik bydlęcy, kurzy, torf itd.... Pytanie jaki wybrać zastanawiam się nad unia Apollo 16 lub Herculesem pronar jaki polecacie?? Czy może żaden z tych :(? Jakaś inna firma?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.