Skocz do zawartości
News
prasaz562

Jaki gruber do farmtrac 690 dt 2,2m czy 2,6m?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

gambler    5

gruber musi miec spora predkosc chyba powyzej 8 kmh ja ciagam talezowke akpila 3,15 i daje sobie rade moj 690" bez problemu na 1 biegu jesli masz mozliwosc pozycz od sasiada na testy ale tak 2.5m powienien dac rade

Kyristo    0

Siema mam pytanie odnośnie pługa do 690-tki, czy da radę z UG 4x40 zagonowym? Ziemie 3a, 3b pagórkowate z glinką, jak myślicie da radę czy będzie ciężko?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jaculek13
      Witam.Panowie czy ktoś miał problem z blokującymi się hamulcami w farmtracu 555
    • Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"
    • Przez kamilzielinski
      Mam zamiar zakupu takiego ciągnika. I chciałbym się doradzić użytkowników tego ciągnika czy polecają ten model itp?
    • Przez wojtal82
      witam wszystkich użytkowników farmtraca lub ewentualnie mechaników tych ciągników.
      mam problem z modelem 690 ma ok 3 lata i ok 300mth.
      dochodzą niepokojące odgłosy skrzypienia ze skrzyni biegów i nie wiem jak to "ugryźć"
      podobno wyszła jakaś trefna seria któregoś łożyska na jakimś wałku w skrzyni...
      może ktoś miał taki problem albo naprawiał coś podobnego to proszę o podpowiedź...
      dodam jeszcze że to skrzypienie pojawia się podczas jazdy i do przodu i do tyłu..

• Przez redbull
      mam taki "mały" problem z podnośnikiem w moim Farmtarc 675 , a mianowicie z pewnego powodu musiałem wymienić tuleje oraz tłoczysko podnośnika (awaria nie z mojej winy) po wymianie wszystko było dobrze aż do pewnego czasu  podnośnik znaczy ramiona podnośnika unoszą się tylko do połowy , wydaje mi sie że jest zapowietrzony bo ręcznie mogę je podnieść do końca, a jak na nie naciskam gdy  dźwignia jest ustawiona na podnoszenie to się uginają trochę pod obciążeniem tak jakby były na "poduszce"  powietrznej. a i teraz zauważyłem że podnośnik nie reaguję na tą drugą dźwignię od podnoszenie siłową. Co z tym zrobić czy znowu rozbierać czy da się to jakoś odpowietrzyć?