Skocz do zawartości
Poznaniak

dziurawy bak- czym sklepić?

Polecane posty

Poznaniak    4

najechałem niefortunnie złamana listwe od gnojarki i zrobiła mi ryse , na baku długości ok 10cm, wylatuje ok 3l/h , forterra ma bak plastikowy-jak go naprawić czy klej typu poxipol bedzie trzymał?

locke    291

Weź daj do zakładu gdzie spawają plastik, żeby ci pospawali i będzie spokój.A jak chcesz się pobawić to weź lutownicę i rozgrzewaj krawędzie i jak się zacznie topić to mieszaj w tym miejscu żeby się zalepiło :) Ale to Ci mówie, daj tam gdzie spawają plastik.

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

fergusonki    36

nie baw się sam bo to i tak nic nie da. daj do spawania :D

Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Wiadomość z agroFakt.pl

krzysiu36012    22

Powiem tak ja w mojej c-360 klejiłem bak poxipol;em ale dalej leciała ropa albo nie leciała ale przy myću odczasłem karcherem dałem do spawania to samo kupiłem od znajomego za 20zł bak nawet nie całe 20 bo chyba 17 z groszami bo tyle flaszka kosztuje :lol:

locke    291

hehehe :) Ale bak w nowych ciągnikach jest plastikowy.A w 360 to jak też mam spawany ;)

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

bilon    0

włókno szklane i żywica z utwardzaczem dadzą radę na pewno. potem zamalujesz na czarno i prawie nie będzie śladu

fergusonki    36

Bilon ja bym powiedział że to na krótko, bo ja opryskiwacz tak zrobiłem i po miesiącu pękło z powrotem.

Błędy ort.

Edytowano przez murtek3

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Poznaniak    4

wezwałem majstra od spawania plastiku ale symbol na baku PE niewiele mu mówił bo to symbol ogólnikowy i powiedział ze trzeba znalezc odpowiedni rodzaj spoiwa i próbował kilka razy ale nic nie chciało trzymać, powiedział abym odkrecił bak i przywiózł mu go bo w domu ma wiecej próbników a przy ciagniku ma strach że się może zapalić, a że baku nie szło odkrecić, zakleiłem poxipolem zobaczymy co z tego bedzie

fergusonki    36

Bilon ja bym powiedział że to na krótko, bo ja opryskiwacz tak zrobiłem i po miesiącu pękło z powrotem.

Błędy ort.

to nie bledy ortograficne tylko interpunkcyjne!!!

sa dlatego ze kozystam z telefonu....

Witam! Ja ok 8 lat temu rowniez zdziurawiłem bak w zetorze 5340. Dziura była spora,paliwo uciekało ok 10litrów/na minute. zakleiłem żywicą i włuknem szklanym. Od tamtej pory nic nie kapie.

koszt ok 30zł. Sory za błedy

racha    2

ja już kilka razy kleiłem właśnie w zakładzie gdzie spawają plastiki koszt ok 100 złotych i jest ok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.