federico

Traktory z aukcji internetowych internetowych

Polecane posty

federico    0

Witam Panowie,

 

Chciałem Was zapytać, co myślicie o aukcjach na których wystawiane są traktory jeszcze nie sprowadzone do kraju po bardzo atrakcyjnych cenach, a może wręcz nierealnych? Wydaje mi się że teraz istnieje duże prawdopodobieństwo zakupu kradzionego sprzętu.

Ostatnio trafiłem na te ogłoszenie, http://otomoto.pl/fendt-515-c-favorit-A199729.html facet oferuje Fendt'a 515C z ogumieniem MICHELIN 710.60.R38 z 1997 roku, po nierealnej kwocie 9000euro + transport do Polski 1200euro, jak myślicie co sprzedający chce osiągnąć takim ogłoszeniem?

 

​Jak się upewnić czy sprzęt nie jest kradziony, albo w jakiej kwocie zamkną się wszystkie koszta wraz z rejestracją tutaj w Polsce, czy są jakieś ukryte koszta?

 

 

Czy mieliście jakieś doświadczenia z zakupem traktorów zza granicy za pośrednictwem internetu?

 

 

 

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

czlowieku w co ty wierzysz ktos sobie zarty robi... pewnie nawet nr telefonu nie ma a jak jest to zly lub zmyslony ;)


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Będziesz musiał wpłacić zaliczkę a potem ani zaliczki ani ciągnika... jest już podobny temat


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

Heh...... gdyby tak atrakcyjne ceny były to rolnicy w kraju nie kupowali by poczciwych sześćdziesiątek czy Mtz'ów tylko wozili by się john deerkami o podobnej mocy lub innymi rarytasami ;)


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

jest jeszcze renault podobnie wystawiony za nieduże pieniądze akurat 15km koło mojego domu. Jak zapytałem czy można podjechać i sfinalizować transakcje to oczywiście że nie :). Tak jak wyżej koledzy piszą temat był już na forum. A to poprostu jest naciąganie naiwnych

Edytowano przez bolid20

-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Przez Harnas16
      Witam, mam problem z halogenami. Mam podłączone z tyłu dwa halogeny Led na błotniku i cały czas mrugaja. Gdy się jedzie lub gdy się włączy kierunek to mrugaja cały czas. Masa jest skręcona na dwie nakrętki przy błotniku. Jakieś rady? Pozdrawiam
    • Przez seba836
      Rozleciało mi się orginalne radyjko w jelonku i myślę jakie kupić, co polecacie czy pierwsze lepsze. Chyba wszystkie będą pasowały czy nie?
    • Przez KlimekPL
      Witam wszystkich, 
      Mam dziwny problem z Zetorem 5211, mianowicie z okolic tylnego mostu lub zwolnic dobiega głośne trzeszczenie. Dodam, że nie jest to zjawisko stałe ale zaczyna się po jakichś 20 minutach cięższej pracy w polu. Jest to właśnie o tyle dziwne, że jak na podwórku próbowaliśmy kręcić kołami na lewarku albo jeździć po placu zeby dokładniej zlokalizować problem to wtedy jest cisza i niby wszystko gra. A jak talerzowalem w polu albo woziłem wapno Piastem to trzeszczało. Dodam, że dźwięk ten występuje tylko podczas jazdy do przodu. Raz jak zatrzeszczało to szarpnęło traktorem podczas jazdy i znowu cisza. Nie wiemy po prostu gdzie szukać przyczyny problemu i co naprawić. Nagrałem tylko ten dźwięk, może pomoże w diagnozie. Ale nie udało mi sie dokładnie namierzyć skąd dobiega. 
      https://youtu.be/53-Z6vYs658
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj