Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MasseyFerguson255

Tur Warfama 6A nie chce się opuszczać

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam od wczoraj mam problem z turem Warfamy 6A przy ciągniku Case Maxxum 100 problem polega na tym podnosiłem i już ciężko opadał i strzelało w przewodach od wyjścia hydraulicznego i nie wiem co to jest a później tylko podnosił a już nie dało rady go opuści chwytak działa bez problemu nie wiem może to wina złączki którejś bo mi wyskoczyła ostatnio

kubaguzik    135

kolego jak strzelało w wężach to moze być mało oleju albo jakiś syfek wpadł z olejem do rozdzielacza od tura inie działa poprawnie

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Wiadomość z agroFakt.pl

Fartrac675dt    89

w twojej galerii widziałem ze masz każdy przewód osobno bez monoblogu to weś zamień ustawienie wejśc pierwsze od kabiny na 3,,,, drugie na 4,,,,, trzecie na 1 i czwarte na 2 i poruszaj jeśli ładowacz chodzi to rozdzielacz mógł sie zaciąć

konicówkę dzisiaj wymieniłem euro to chodziło przez pół godziny a później znowu to samo dzwoniłem do serwisu to mówią że wina złączy jedna strona się wcisneła a druga nie i obwód zamknięty mówią że tak często jest w tych turach do serwisu dzwoniłem warfamy i mają przyjechać zobaczyć co jest i olej jest sprawdzałem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez nowakgti
      Witam udało mi się zakupić ładowacz czołowy tur 5 do Ursusa 902 tylko jest mały problem nie mogę dostać siłownik głównego może ktoś takie coś posiada albo doradzi gdzie kupić? Dziękuję za pomoc
    • Przez roporolnik
      Witam. Jestem posiadaczem zestawu Case jx 60+tur4 polmot biedaszki od 9 lat. Podczas ostatniego wywożenia obornika wynikła następująca awaria: pierwsza, druga i trzecia sekcja bardzo wolno działa, na wolnych obrotach pod obciążeniem praktycznie wcale nie podnosi. Opada szybko.  Stan oleju sprawdzany. Filtr wymieniony. Wczoraj sprawdzałem ciśnienie hydrauliki i wynosi ono poniżej 100 bar. Objawy to spieniony olej, małe ciśnienie i podczas podnoszenia pompa hydrauliczna głośno chodzi tak jakby miała jakiś dodatkowy opór. Co wy na to?

• Przez michalmr99
      Która waszym zdaniem firma produkująca ładowacze jest lepsza?

Cena stolla 25 tyś, Mx 27 tyś.
    • Przez bombel315
      Witam
      Mam pytanie czy ktoś z was rozbierał coś takiego jak na załączonym zdjęciu?
      ten rozdzielacz przy turze mx 100 przepuszcza (tur bardzo opuszcza) i chciałbym go poprawić więc w jaki sposób go rozebrać i jak z częściami, (gdzie można kupić) i czy bardzo drogi jest taki interes?
      pozdrawiam:)

• Przez farmer_89
      Witam, rozgladam sie za ladowaczem czolowym do zetora proximy 90 pomozecie jaki wybrac? patrze te tansze typy solid badz metal technic czy sa one dobre? bedzie uzywany na 20 ha i 30 sztuk bydla i czy wszystkie maja rame pod spdem montowane do tylu ciagnika bo slyszalem ze niektore maja mocowanie tylko do tylu i co zauwazylem to maja dżojstik do sterowanie na błotniku a niektóre przy kierownicy które rozwiązanie jest wygodniejesze?