agrofoto

Dyskusja o AgroCenach

Polecane posty

razor275    279

No niestety każdy może się pomylić , ceny o których mówisz wkrótce zostaną usunięte .


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrodnikm    11

Bo ceny powinny być wpisywane przez dany skup , i wtedy było by to wiarygodne ,za dużo jest tu dzieci czy też nieodpowiedzialnych userow a ta punktacja to beznadzieja jak parę osób pow. napisało korci do nabijania sobie punktów bez wiedzy o cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

mam pewną propozycję.

 

Na dole pod mapą ogólną całego kraju widnieje wykres cen dla danego zboża i podane są wszystkie wpisy. Niestety nie ma możliwości sprawdzenia w jakim wojewórdztwie został ten wpis dodany. Pojawia się atrakcyjna cena ale niemożliwością jest znalezienie w jakim województwie została ta cena dodana. Jak dla mnie podanie daty, ceny i użytkownika jest niewytaczające. Powinno być jeszcze województwo i punkt skupu.

 

 

PS: kiedy ruszy cennik świnek?

Edytowano przez Cihu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

punkty nie zdobywasz tylko za ceny, ale i za dodane do galerii zdjęcia, za dodane na forum posty.

przeliczyliśmy to tak aby średnio aktywna osoba na agrofoto.pl mogła miec dostęp do aplikacji za free.

Jak ktoś przychodzi tylko ogladać to niestety musi zapłacić - to taki wyróżnik, dla tych którzy coś od siebie dają

No i co panie Jacku? Jestem niby aktywny nawet jakieś ceny dodawałem i po miesiącu mam 420 punktów... a dodatkowo teraz lecą mi punkty na minus bo minął termin ich ważności... żal...

Chyba że twoim zdaniem srednio aktywna osoba pisze po 20 postów dziennie i dodaje po kilka cen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Niestety ciągle potwierdza się, że pan yacenty buduje sobie maszynkę do trzepania kasy a nie do pomagania innym co chyba było początkowym założeniem agrofoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

A ja bym powiedział że użytkownicy są bardzo wymagajacy i od razu by chcieli żeby wszystko było super. Wg mnie nie jest tak jak mówicie, agrofoto nie jest nastawione do "trzepania kasy" tylko na rozwój. A nowe pomysły wymagają poprawek, wszystko od razu nie będzie super funkcjonowało, przecież nawet nowy ciągnik wymaga dotarcia :P


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Od kilku lat w kręgach Izb Rolniczych dyskutowało się o stworzeniu internetowego portalu cenowego, dostępnego dla każdego rolnika. Niestety brakowało pieniędzy, zaplecza technicznego i personalnego. I oto pojawił się serwis Agro Ceny, który w niezwykle prosty i przejrzysty sposób umożliwił rolnikom zapoznanie się z bieżącymi cenami zbóż.

 

Rzecz w tym, że twórcy serwisu prowadzą dziwną jak dla mnie politykę dostępu do swojego "produktu" - po prostu zniechęcają do korzystania. Dochodzimy do sytuacji, w której użytkownik serwisu jest zmuszony nabijać posty lub zapychać galerię, żeby utrzymać do niego dostęp - co nie wątpliwie odbija się na poziomie merytorycznym forum.

 

Nie ukrywam, że byłem mocno... rozczarowany... widząc na swoim "wirtualnym koncie" bilans -600 punktów, co jak się okazało wynikało z ich krótkiej "daty ważności". I oto straciłem chęci, by sięgnąć po telefon, wykręcić numer do skupu, zapytać o bieżącą cenę, wklepać ją do serwisu - bo komuś może się przydać... Bo co ja z tego będę miał? Satysfakcję???

 

Dlatego apeluję do twórców naszego (?) portalu o przemyślenie pewnych kwestii - tak, aby wizja "rozwoju" miała w sobie choć trochę "rozsądku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

A to ciekawe, bo wczoraj przekierowało mnie do płatności... I nagle ni z gruchy ni z pietruchy mam darmowy dostęp? To po co te całe punkty? (pytanie retoryczne)

 

Albo ja tu czegoś nie ogarniam albo...

Edytowano przez stasiex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47

Coś hodzi nie halo w Agrocenach odnośnie cen ON wpisałem Brutto 5,59 a wstawiło 4zł, a o ile umiem liczyc to netto jest 4,54zł może ktoś by to poprawił.


Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47

Te za chwilę trwa juz dwa tygodnie i dalej nic chcem wpisać 5,55brutto a pokazuje 4,07 powinno być 4,51 do D..y z takaimi Agrocenami.


Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Largo    0

Witam,

 

Te za chwilę trwa juz dwa tygodnie i dalej nic chcem wpisać 5,55brutto a pokazuje 4,07 powinno być 4,51 do D..y z takaimi Agrocenami.

 

 

Błąd wynikał w separatorze dziesiętnym i dlatego był rozbieżne wyniki. Aktualnie błąd został poprawiony, separator został wszędzie ustawiony tak samo. Sprawdzone z w/w danymi.

Przepraszam za ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz37    4

Pytanie - po wejściu w województwo po prawej stronie wyświetla się "Wykaz firm skupujących (..)" i moje pytanie jaka jest logika wyświetlania tych firm?

bo nie są wyświetlane ani po dacie dodania, ani po cenie ani po nazwie firmy.

Wg mnie najleopeij było by po dacie dodania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dead_Pool
      Koledzy mam problem w 6420 z podnośnikiem, na suwaku chodzi ładnie góra dól a przyciskami nie, jak trzymam to podnosi i tak samo opada podnośnik a powinno być tak ze tylko się wciska a on opada lub podnosi do poziomu jak ustawiony jest podnośnik. Jaka może być przyczyna
    • Przez arkady12
      Panowie może nie ta zakładka, ale udało nam się otrzymać polubownie odszkodowanie z tytułu szkód łowieckich dostaliśmy teraz pit 11 w rubryce jest przed Sadowne porozumienia z tytułu szkód łowieckich pytanie teraz od tego trzeba odprowadzić podatek czy nie nie jesteśmy na ryczałcie miał ktoś już z tym stycznosc ?
    • Przez Rafał85
      Witam, jestem tutaj nowy, hoduje bydło limousine i cialak na odsadki itd, zauważyłem ostatnio u kilku cielaków żółte, siwe ale w miarę gęste stolce, cielęta jedzą już siano no i odpijaja mamki. Co może być przyczyną takowych kolorów stolca 
    • Przez Bartek13
      Witam. Czy ktoś już dostał może dopłaty za ekoschematy jak faktycznie wygląda stawka za 1pkt
    • Przez p0mian
      Na wstępie chciałbym się przywitać- to mój pierwszy wpis na forum
       
      Nie jestem rolnikiem, jednak znajduję się obecnie w sytuacji, która zmusza mnie do poszukania obiektywnych informacji na temat kosztów dzierżawy gruntów - muszę pomóc znajomej renegocjować umowy dzierżawy około 30ha gruntów rolnych klasy VI i V w okolicach Poznania. Nie możemy zapytać nikogo z okolicznych rolników o ceny w regionie bo w zasadzie każdy sąsiadów użytkuje prawie za darmo albo za darmo jakiś kawałek jej ziemi i nie są przychylnie nastawieni do propozycji zmiany takiej sytuacji. 
       
      W związku z tym chciałbym poradzić się Was jaką cenę powinniśmy zaproponować w nowych umowach dzierżawy? 
      Dodam, że stare umowy to umowy słowne bez okresu dzierżawy, lub umowy które wg zapisu już się skończyły, jednak dzierżawca nadal użytkuje ziemię na zasadach starej umowy (nikt do teraz nie interesował się sytuacją). 
       
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj