fergusonki

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE.

Polecane posty

fergusonki    37

witam, mam problem poniewaz musze podlaczyc prese Lely do ciagnika MF 3125. a problem jest taki:

ta presa ma taka wtyczke na dwa bolce,a ciagnik ma na kilka bolcow jak to pogodzic?czy istnieja jakas przejsciowka czy cos w tym stylu? (chodzi o ten kabel ktory trzeba podlaczyc do ciagnika on chyba jest od panelu obslugi presy)

prosze o kazda podpowiedz nawet takie absurdalne ;)


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galinek3140    103

Hej jeśli jest to kabelek do podłączenia sterownika to tam zapewne są dwa kable jeden prądowy drugi masowy pociągnij sobie dwa kable od akumulatora i zrób drugie gniazdo tak jak do komputera do paszowozu np samo plus i minus zamocuj sobie drugie gniazdo obok starego pozdro i myślę ze pomogłem :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Wtyczka z dwoma bolcami służy do podania prądu na prasę i nie podłącza się jej do gniazda od świateł. W ciągniku powinno wyjście może innego typu np,okrągłe jak w zetorach, ostatecznie można podłączyć się pod zapalniczkę.Wtyczki różnych typów sa ogólnie dostępne, trzeba tylko wiedzieć jakie się ma gniazdo w traktorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

PTASZYNA wiem że nie gniazda do świateł...

za komputerem mam wejście takie gniazdo tylko że one nie pasuje do tego od PRASY.

 

Hej jeśli jest to kabelek do podłączenia sterownika to tam zapewne są dwa kable jeden prądowy drugi masowy pociągnij sobie dwa kable od akumulatora i zrób drugie gniazdo tak jak do komputera do paszowozu np samo plus i minus zamocuj sobie drugie gniazdo obok starego pozdro i myślę ze pomogłem :D

 

 

 

ale to te dwa kable od ako tak ręcznie podłączyć do tej wtyczki od prasy??

bo jeśli mam rozwalić wtyczkę to odpada bo ja tę prase mam na pokaz..


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

to poco chcesz podłączać jak na pokaz a tak serio to podłącz kablem od zapalniczki tylko potrzebna ci będzie jakaś wtyczka z kablem i prosto kablami do wtyczki od persy tylko plus a minus nie można zamienić bo nie będzie działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

i nic sie nie stanie jak tak podłącze ??


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

ok a orjentujecie sie moze czy jest taka redukcja czy cos takiego?


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

agromatik a gdzie dostane ta oyrginalna wtyczke


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

spoko;) tylko mam z tym maly problem ale to juz na pw sie do cb odezwe


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

bylem u korbanka i dostalem tam nowe gniazdo teraz tylko musze stare wywalic i zalozyc nowe ;)

kurde za takie male cos 150 zloty ;/


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sooem
      Witam. Stoję przed zakupem prasy rolującej mam dwie na oku jedna jest welger 435 2008rok rotor bez noży 33tys bali pasy bez spinek stan prasy 6/10 główna zebatka prawie do wymiany. Claas variant 370 2016 rok w naprawdę ładnym stanie pasy bez spinek 16tys bali prasy maja robic około 500 bali rocznie siano sianokiszonka. Co byście polecili jakieś ich wady zalety na co patrzeć jak claas daje rade sobie przy kiszonce. Pozdrawiam.
      Dzięki za odpowiedź.
    • Przez velFoka
      Panowie sprawa taka że w planie jest zakup prasy Welger Lely 235 Double Action Profi. Chciałbym się dowiedzieć co nieco o niej. Nurtuje mnie też kwestia podłączenia do ciągnika🤔
    • Przez OkoM
      Witam mam problem z naliczaniem bel na komputerze Balercontrol E otóż przy wyrzuceniu belki z komory, liczy jako sześć. Zrobiłem dwie bałdy komputer policzył jedenaście. Gdzie szukać przyczyny czy ktoś kolegów miał podobny problem ?
      Prasa lely welger rp 445 2011 rok
    • Przez OkoM
      Witam mam problem z naliczaniem bel na komputerze Balercontrol E otóż przy wyrzuceniu belki z komory, liczy jako sześć. Zrobiłem dwie bałdy komputer policzył jedenaście. Gdzie szukać przyczyny czy ktoś kolegów miał podobny problem ?
      Prasa lely welger rp 445 2011 rok
    • Przez Szaman1990
      Witam posiadam prase massey ferguson 4160v i nie potrafię poradzić z problemem wyrzucania slomy w stronę adaptera siatki. Problem najczęściej widoczny w krótkiej słomie gdy jest jest malo i jest bardzo sucha. Jedyne wyjście to wyjazd z rana lub wygarnianie slomy co druga sztukę prase mam od nowości w serwisie nic mądrego mi nie powiedzieli słyszałem tylko żeby jechać na mniejszych obrotach i kwestią ślepych noży bo ich nie posiadam i czy to by miało jakiś wpływ? Miał ktoś podobny problem ? Dodam jeszcze że współpracuje z traktorem 105km prędkość jazdy do 7 km/h
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj