Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcian1234

jak podłączyć tuza i ładowacz mailleuxa pod jeden jojstik PILNE !!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ysy    32

tylko jest pytanie czy tuzem chcesz robić i tura mieć założonego bo jak osobno to niema problemu podłączasz się prosto pod rozdzielacz tuta a jak razem to musisz wsadzić elektor zawór za rozdzielaczem tura i wykorzystać przycisk na dżojstiku jeśli masz wolny albo dorobić

• Like 2

kris14    261

Chyba że chcesz mieć trochę taniej to zamiast elektrozaworu możesz zastosować 2 zawory [na każdy wąż] trój-drogowe. Ok 100zł/szt

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcian1234    14

chce obsługiwać tym i tym jednocześnie naraz

@ysy mógłbyś coś więcej podpowiedzieć o tym elektrozaworze ile ich trzeba i jak go podłączyć ????

Marcian1234    14

coś takiego http://allegro.pl/dz...2514572368.html

tylko z większą przepustowością oleju wpinasz w przewody zaraz za rozdzielaczem w te parę które idą na podnoszenie albo do obrotu narzędzia

mam wpiąć ten elektrozawór pod np.przewody którymi wywracam i składam.wypuszczam dwa przewody do ładowacza i dwa do tuza

ladowaczeMX    0

Jak masz podłączony ładowacz do ciągnika? Jeżeli masz oryginalny rozdzielacz MX to nie ma najmniejszego problemu. Proszę o przysłanie zdjecia rozdzielacza ładowacza

mx@gregoire-besson.pl

ZETOREK135    0

kolego ładowaczeMX widzę że znasz się na ładowaczach. Jak nie sprzedam tego ładowacza to chyba go założę na zetora. Tylko mam dwa problemy:pierwszy to taki że nie mogę znaleźć adaptacji do zetora 7340 z 2003 r a drugi problem to taki czy ten ładowacz będzie za ciężki i będzie dużo wystawał poza przednie koło co przyczyniło by się do podnoszenia tylnich kół. Jak znasz cenę takiej adaptacji z jojstikiem i rozdzielaczem to prosiłbym abyś mi ją podał.Bo taki najtańszy rozdzielacz z jojem kosztuje ok 700 zł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez WojtekKalinowski
      Witam.
      Zastanawiam się jaki Łyżko - krokodyl będzie lepszy solidniejszy, Metal_ Technik czy Sonarol ? Oba mam w tej samej cenie, chodzi mi o wasze opinie
    • Przez katopo
      Witam,
      będę w najbliższym czasie kupował chwytak do bel owijanych folią. Przeglądając ofert zauważyłem że są różne wersje. Prosił bym o porady która jest najlepsza.

wersja na dwa siłowniki (cena około 2300zł)
      http://img835.imageshack.us/img835/9362/30451530281.jpg

wersja na dwa siłowniki inaczej umiejscowione (cna około 2700zł)
      http://www.agro-prima.pl/allegro/chwytak/1.jpg

wersja na jeden siłownik(cena około 2200zł)
      http://img02-otomoto.sogastatic.pl/A276119_6.jpg

Proszę o wasze spostrzeżenia i porady na temat wad i zalet poszczególnych wersji.
    • Przez wojtek161
      witam planuje kupić ładowacz czołowy  do c 360 3p proszę o pomoc interesuje mnie marka wol met tylko niewiem ile  sekcji wybrać 2 czy 3 i czy cągnik da rade z takim ładowaczem  jego główne zadania ładowanie obornika z pryzmy  i ładowanie słomy i sianokiszonki? proszę o porady urzytkowników
    • Przez case-and-case
      Witam , mam do was pytanie , może głupie ale wolę się dopytać . Mianowicie niedawno stałem się posiadaczem ładowarki JCB 526s 2004r ze skrzynią 4 biegową mechaniczną . I tu się rodzi moje pytanie które kieruje do posiadaczy tej maszyny . Czy powiedzmy jak jadę na 1 biegu i dojeżdżam do np rozrzutnika to muszę wysprzęglać przyciskiem albo rewersem i dopiero hamować , czy można po prostu bez niczego zahamować ? Z góry dziękuję za wyrozumiałość 🙂

• Przez zetor7045xD
      Witam przeszukałem forum ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Chcę się dowiedzieć czy mogę się poruszać po ulicy z łyżką lub widłami zawieszonymi na turze ? Czy policja może się przyczepić i wystawić mandat czy coś?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.