Zaloguj się, aby obserwować  
karolllllll

Fortschritt zt303 4x4 a 323 4x4??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fortschritt
karolllllll    0

Witam. Posiadam fortschritta zt 303 i chciabym sie dowiedziec jaka jest różnica miedzy nim a zt323?? oprocz tego ze maja inne kabiny:/

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No oczywiscie komfort:P

klocek    0

skrzynia biegów niejest całkiem inna, jest zmodyfikowana,ulepszona troche, inny jest silnik,kabina, maska, i połowa układu chydraulicznego

Bombay    0

Fortschritty z serii 300 303 sa strasze i mniej skomplikowane od serii 320 323. Różnia sie skrzynią ale 323 ma cztrey biegi a 303 ma 3 biegi skrzynia jest trochę unowoczesniona i więcej skomplikowana. Silniki sa takie same w 300 303 320 323 w kombajnach 512 514 w samochodach ifa i dzwiagch adk. Może byc iny rozmiar kół w 323 jest nowsza i lepsza bardziej przestronna kabina. 323 jest nowszym traktorem ma wiecej hydrauliki. sprzegło w 303 jest pneumatyczne a w323 mechaniczne. ogolnie rzecz biorąc 323 jest ładniejszy zgrabniejszy i droższy:P

adamo91    7

A ile ten 323 jest droższy te Fortschritty i tak są tanie na swoją moc

jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

klocek    0

no za 15 tysi bys kupił

silniki niesą takie same, miałem okazje przypatrzec sie kiedys tym ciągnikom z bliska,

jak niewiezysz to popytaj uzytkowników, moze w srodku takie same, ale jest róznica z wyglądu, bo jak widziałem te ciągnikito miałem z 10 lat, ale zapamiętałem ze są inne

pepe75    0

modyfikacja skrzyni szkopkom nie bardzo wyszła- za to ze jest 4 bieg przyplaca sie sypiacymi łożyskami igiełkowymi a w 3 łożyska jak w parowozie wielkie i mocne

Dadam    4

ja mam i u mnie w okolicy jest kilka zt 323 i nie słyszłem żeby ktoś skrzynie robił...

look19    29

A który z nich jest lepszy - 303 czy 323 w sensie mniej awaryjny i bardziej udany?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rabit500
      Witam forumowiczów
       Mam problem z komputerem pokładowym w e524 a więc dzisiaj w trakcie koszenia Zgasły mi wszystkie Dolne kontrolki, to jest ustawienia hedera kombajnu kontrolki pokazujące zapchanie wytrząsaczy i tak dalej I teraz mam do was pytanie gdzie można szukać przyczyny tego że wszystko nagle umarło Dodam jeszcze że Po ponownym odpaleniu kombajnu wyświetlacze zaczely pokazywać losowe numery i litery na dwóch wyświetlaczach jak na załączonych zdjęciach,i do tego cały czas piszczy alarm i świeci się czerwony trójkąt do czasu gdy podciągnę ręczny na pierwszy ząbek oprócz tego ustawienia zmiany obrotów wentylatora młockarni działają prawidłowo. Dodam że kilka dni temu wymieniłem linkę od gazu. na 2 zdj sytuacja zaraz po odpaleniu a 1 gdy trzymam przycisk
      Ktos ma jakis pomysł. Jak z tego   wybrnąć
      pozdrawim jarek

• Przez Braian10176030
      Czesc wszystkim. W fortschricie hudraulika zewnetrzna bardzo wolno i slabo dziala. Plug b200 na kole z tylu zeby podniosl to musze przegazowac a grubera z talezowka na podnosniku podnosi. Jak ustawic prawidlowo ten rozdzielacz. Przypuszczalnie kiedys napedzal hydrosilniki. (C330 na bardzo wolnych obrotach duzo szybciej podniosla niz zt303) bardzo bede wdzieczny za pomoc.
    • Przez Braian10176030
      Czesc wszystkim. Nie mialem stycznosci z fortschritem zt 303 z silnikem ifa i zauwazylem ostatnio jak przytykam ręką wlew od chlodnicy to czuje narastajace cisnienie czy jest to powod do obaw. Nie bulgocze jak przy peknietej uszczelce lecz delikatnie narasta.
    • Przez Fortshritt323
      Witam, zepsuło mi się sprzęgło 
      wyjechałem z garażu i sprzęgło dalej ciągło mimo było wciśnięte. Co się mogło popsuć.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.