Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
franec

Jaki lejecie olej do dojarki (do smarowania pompy próżniowej)

Polecane posty

franec    0

Witam, jaki lejecie olej do pompy próżniowej? obecnie leję oryginalny olej delaval- ale jest strasznie drogi- 5l koszt ok 130 zł. Czy istnieje jakaś alternatywa, żeby był tańszy i jednocześnie nie zniszczył pompy?

dziękuję z góry.

FINN    1032

ja leje ten sam ale za 1l płacę ok 20 zł... i przecież tego oleju aż tak duzo nie idzie... więc lepiej pozostan przy oryginalnym...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Wiadomość z agroFakt.pl

bobytempelton    160

A ja leję zwykły silnikowy orlen platinum tyle że 5w40-10w40 , aby w zimie był łatwy rozruch, koszt ok 18-22zł/L

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

KAROL4    3

Od około 25lat LUX-20 lat przechodziła AlfaLawal bez zmiany łopatek-aby nie zapomniec uzupełnić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomek2201
      Witam. Jakie oleje silnikowe lejecie do swoich dość młodych modeli JD? Ja do mojego 5075E do tej pory lałem dedykowany fabryczny olej silnikowy John Deere Plus-50 II 15W40. Teraz zastanawiam się czy nie można byłoby zalać jakimś tańszym olejem o tych samych parametrach np. Turdus 15W40 lub jakiś FUCHS? Jakimi olejami wy zalewacie swoje ciągniki John Deere i jakie jest Wasze zdanie na temat oleju Turdus, bo słyszałem że jest to tańszy ale jeden z lepszych olejów. Przykładowo mam też Renault Ares 610 z silnikiem JD i mechanik doradził mi żeby zalać go właśnie Turdusem, tylko że to już jest dość stary silnik i dlatego waham sie czy lać ten olej do JD5075E.
    • Przez songo2754
      posiadam john deere 5090r i od niedawna jestem posiadaczem mccormnik mc 130 i moje pytanie  czy moge mccormnika zalac olejem hydrauliczno przekladniowym  john deere Hygard interesuje mnie to poniewaz wszystkie maszyny pracowaly z ciagnikiem john deere a takze pozyczam czasem maszyny od sasiada i tez posiada ciagnik john deere
    • Przez Kamil9717
      Witam, mam Renault 120.54 i muszę wymienić olej w skrzyni, wie ktoś może jakim olejem zalać? Czy olej John deera hy-gard będzie dobry czy poleca ktoś jakiś inny?
    • Przez maslo200
      witam mam problem z 60  na początku  pluł olejem jak kupiłem zmieniłem olej na nowy i był spokój  teraz znowu zaczął pluć olejem  do tego  po spuszczeniu płynu z chłodnic był tłusty   jeżdżę na wodzie teraz i za każdym razem widać olej w wodzie   do tek dmucha strasznie pod korka oleju  ciągnik jestr troszkę tak jak by słabszy ale  nie wiem czy to wina uszczelki czy głowicy  a może pierścienie co wy  o tym myślice  
    • Przez Horsee4
      Witam tak jak w temacie jaki olej do mostów i hydrauliki ? Case cs 86 pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.