Zaloguj się, aby obserwować  
stihl202

zarycie się ciągnika

Polecane posty

stihl202    0

mam takie pytanie otóż mam c-330 i raz sobie jechałem w deszczowy dzien było błoto. Gdy wjeżdżałem na pagórek a to nagle ciągnik mi cie zakopał.Co w takiej sytłacji mam zrobić? słyszałem o jakiejś blokadzie kół ale nie zrozumiałem tego. Prosze was o to abyście mi wytłamczyli co w takiej sytłacji mam zrobić we wszystkich szczegóach.

z góry dziękuje

k61wp    0

hehehehehe

czy od tamtej pory ciągnik stoi "zaryty"?

jeżeli tak to kup drugi ciągnik z przednim napędem i go wyciągnij

jan123    0

na dole masz za pietą prawej nogi masz taką dzwiginie, noge z gzau zdejmujesz wciskasz ją napoęd sie załancza i ręczny gaz do oporu i jak bardziej sie nie zako[piesz to wyjedziesz, ba zwróć uwage na protektor

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez blabla
      Witam,
      Stosował ktoś z was kiedyś jesienią oprysk na zboża kwasami humusowymi?
      Zostało mi trochę z tego roku i chciałbym je wykorzystać...
    • Przez Korals
      Co się dzieje? W trakcie deszczu zboże placami żółknie na słabszej ziemi 

• Przez ktomek154
      Witam wszystkich, od początku roku planuje powiększenie gospodarstwa o silosy, wagę oraz całe oprzyrządowanie do sprawnego zasypu i opróżnienia magazynów. głównie nastawiam się na handel zbożem. mam kilka pytań z tym związanych: jakie silosy polecacie. głównie chodzi mi o producenta. pojemność od 100 ton w górę. lejowe czy plaskodenne? suszarnie mam porcjową- suszy 120 ton w około 48 godzin od 32% wilgotności do 14%. Jaką polecacie suszarnie do skupu? zmieniać czy zostawić? No i najważniejsze: Jak zacząć handel?? Gdzie znaleźć odbiorcę i jakiego? jakieś rady?
    • Przez bizonbs
      Dzień dobry wszystkim. Tak jak w temacie, jakie międzyplony ozime dajecie pod zboża jare? Jakie stosujecie techniki wysiewu? Terminy siewu? Kiedy przyorujecie? Na jakie gleby? 

Głupio się aż przyznać ale międzyplonów zimowych nigdy nie robiliśmy u nas i chyba nawet w okolicy mało kto robi. A może warto jednak
      Będę wdzięczny za każdy post - zapewne każdy będzie pomocny dla mnie. 
    • Przez deer
      W jakich cenach (za jakie gatunki i odmiany), w waszych stronach można nabyć kwalifikowane nasiona siewne, bądź inne ?
      Czy są trudności z nabyciem ? Jak jest ich jakość wg. was itp.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj