Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzark

Czy ładowacz tur od ursusa c-330 będzie pasował do władimirca t-25?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Grzark    0

czy ładowacz tur od ursusa c-330 będzie pasował do władimirca t-25? bo mam zamiar kupic uzywanego tura od c-330 a na nowy nie mam tyle kasy i nie wiem czy będzie pasował ,chodzi o mocowania

volvo    29

Bez przeróbki mocowań nie pasuje.Ale kątówka,wiertarka,spawarka i dla chcącego nic trudnego

Wiadomość z agroFakt.pl

Grzark    0

dzięki za rady, zmieniłem tylko mocowania do ramy i jest wszystko ok ,mam zamiar zrobic baloty słomy w te żniwa zobacze jak sie sprawuje ten tur

volvo    29

To już teraz tylko zależne od rozdzielacza i pompy hydraulicznej.

roci    0

hej

kurcze a ja bym się bał mocować tura do władka (tendencja do łamania) jeśli przesadzisz z udzwigiem

raczej się coś takiego sprawdza ale w ciągnikach opartych na ramie

no chyba że będziesz coś letkiego dzwigać

pozdrawiam

Witek2010    32

Ludzie do c-330 montują tury a władek chyba ma mocniejszą konstrukcję. Półrama pod silnikiem a jak się dorobi całą ramę pod ciągnikiem od przodu aż na tył to nic nie powinno się dziać. Wiadomo wszystko z umiarem do 500 kg.

"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

SZYMANOX    377

''w ciągnikach opartych na ramie'' Może najlepiej niech zmieni na JD :D

Ja jak żyje nie słyszałem ani widziałem złamanego władka ....wiec skąd ta tendencja?-Ja o niej nie słyszałem nigdy .... Na oryginalnej pompie i rozdzielaczu raczej go nie rozpołowisz ...Chyba że ktoś chce się bawić w wyższa szkołę jazdy :D -to trzeba zrobić tak jak ja ramę od przodu po tył i nie ma opcji żeby się załamał :D

Powered by BELARUS 952///FIAT 880 DT /// ZETOR 7211/// URSUC C-330/// WŁADYMIREC T-25///
Wiceprezes KPK Kumurun Team

Księga życzeń i zażaleń na PW/GG.

roci    0

Ludzie do c-330 montują tury a władek chyba ma mocniejszą konstrukcję. Półrama pod silnikiem a jak się dorobi całą ramę pod ciągnikiem od przodu aż na tył to nic nie powinno się dziać. Wiadomo wszystko z umiarem do 500 kg.

dokładnie tak jak Kolega mówi można ale z umiarem i wiem że to fajnie wygląda, a dodatkowy atut to zwinność Władka hehe

pozdrawiam

Witek2010    32

Wielkim atutem władka do tura jest też przecież rewers te same prędkości w przód co w tył chyba w turze luksus

"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

roci    0

zgadzam się rewers jest zajefajny hehe nigdy nie zapomne miny sąsiada jak zmieniałem biegi jadąc do tyłu heheh a co do tura to musi to być świetna sprawa tylko trzeba pamiętać o udzwigu bo przesadzając z tym można ładnie wtopić

pozdrawiam i może ktoś wstawi fotki władka z turem ??

Pozdrawiam

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Witek2010    32

Zobacz w galerii jest dużo zdjęć władków z turem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez TBhog
      Witam

Robiłem już ze sprzęgłem bo nie trzymało ale taki problem mam pierwszy raz. Mianowicie sprzęgło nie wysprzęgla a co za tym idzie bieg wrzucić baardzo ciężko. Jak zapalę z wrzuconym biegiem to traktor stoi no ale wyrzucę bieg i nie da się wrzucić. Zbliżyłem już maksymalnie do łożyska oporowego te 3 popychacze co odciskają docisk ale nie pomogło. Odkręciłem kwadratową pokrywę za pompą hydrauliczną i ewidentnie widać, że jak nacisnę sprzęgło to oś idąca do skrzyni nadal się kręci. Co mogło paść ? Po mojemu to chyba docisk coś nie tak bo jakby tarcza padła to by w ogóle nie brało.

Pozdrawiam
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez nieznany240
      zrobiłem remont silnika niedawno, jest taka przyczyna że jeden cilinder grzeje się szybciej od drugiego 
    • Przez andrzejz78
      Witam

Zastanawiam się nad małym remontem władka Do wymiany z ważniejszych rzeczy by były głowice, cylindry i tłoki z pierścieniami Uszczelki itp wedle potrzeby

Zastanawiam się teraz nad zakupem części Czy brać niby oryginały czy może kupić wszystko od Ledy ? Mój ciągnik jest z roku 1980
      Ma ktoś jakąś wiedzę odnośnie pasowania części z Ledy do władka z lat 80-tych ?
    • Przez celmer5
      Witam chciałbym zrobić otwieraną szybę posiadam oryginalną kabinę w której otwiera się tylko prawa szyba boczna a chciałbym zrobić też tylną (w oryginalnych kabinach się nie uchylatylna szyba)chciałbym to zrobić ponieważ w lato jest bardzo gorąco to by było wietrznie i co byście polecili czy siłowniki np od szyby od mtz , belarusa czy też tak jak nieraz jest w 3p na takie śróbki że trzeba kluczem nakrętki odkręcać wolałbym na siłowniki i to na tyle :] A i jak to zrobić żeby szyba się mocno otwierała tak jak np w mtz