Skocz do zawartości
kat

W jake gry najczęściej gracie?

Polecane posty

samo    3

tylko wyścigi samochodowe jak NFS carbon lub most wanted. czasami gta san andreas ale granie już mi przechodzi. wolę posiedzieć na AF :rolleyes:

Lukasz16    0

@Zetor6441

Nie chce się z tobą kłócić, ale moim zdaniem to ten Gothic3 to ma strasznie duże wymagania. Ciekawe kto pogra sobie w czwartą odsłonę tej gry jeśli będzie miała jeszcze większe wymagania... Ja gram w ST (ha), ale AF i tak jest najlepsze :rolleyes: .

Pozdrawiam!!!

Lukasz16 :P

Edytowano przez Nikita_Bennet
ortografia

Lukasz16    0
Ej witam znacie jakis rolnicze gry???????

Zgodze się z kolegą: poczytaj trochę forum to znajdziesz. Jeśli chodzi o "gry rolnicze" to Simtractor, John Deere American Farmer oraz North Farmer i Simufarm, ale z tego co wiem to jeszcze nie wyszło w pełnej wersji.

Matey    431

Ja sobie gram w taką gre "Tibia" internetowa oczywiście. Jest to gra RPG. Już w nią troche gram, bo tej nie przejde :wacko:. A z takich na peceta to Gta vc, sa, Hitman itp

Lukasz16    0

Ja obecnie gram w "Scarface". Fajna gra. Bardzo przypomina GTA. Główny bohater to Tony Montana. Pod paroma względami lepsza od GTA SA. :lol:

Zubron2048    1

Najlepsze gry dla mnie to Colin 2, Fifa 2002 i 07, Madal of Honor, Gta 3, Need For Speed te starsze wersje.

kopek22    2

ja gram poczawszy od 2003 roku tylko w fife, po kolei 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 itd pewnie bede gral.

zetor6441    2
ja gram poczawszy od 2003 roku tylko w fife, po kolei 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 itd pewnie bede gral.

ja też grałem w fife 2001, 2002, 2003,2004,2006, 2007, oraz 2006 Word Cap, ale uważam, że Pro Evolution Soccer jest dużo lepsze od fify, grałem w Pro Evolution Soccer 5 i 6 i uważam, że są sporo lepsze od fify pod względem grafiki i fizyki gry :blink: :D:D

pozdrawiam zetor6441!!!

zetor6441    2
tera to pykam w Fife07

nawet fajna grałem, czasami sobie zagram, ale uważam, że Pro Evolution Soccer 6 jest lepsze grałem i od razu widać różnice :lol: ;):o

kat    7

Może ktoś z was pamięta taką gierkę jak Corsairs? Ostatnio naszło mnie żeby zagrać ale gra nie chodzi pod XP. Chyba będzie trzeba zainstalować dwa windowsy :lol:

katator    115

teraz mam mało czasu na gry komputerowe więc jak juz znajde chwilke to lubie sobie posiedziec przy jakichś wyścigach samochodowych w stylu nfs. :lol:

za to kiedyś uwielbiałem grać w diablo2 ;)

Adik_ziel    3

grałem w Pro Evolution Soccer 6 ale jak skończe połowe to mnie wywala z gry =(

Od wczoraj gram w World of Warcraft fajna gierka

Nikita_Bennet    100

Tomb Raider Anniversary wlasnie się sciągnął ale nie wiem czy znajdę chwilę aby w niego zagrac ;(

a bardzo lubilem jedynkę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez olo868
      test wpisu

• Przez mateuszsoja1
      Witam wszystkich szukam kogoś któ by mi przerobił pare modów z FS 13 do FS 15 znacie kogoś takiego?
      Z góry dziękuje za odp.
    • Przez Avendrion
      Witam, może ktoś zna jakąś taką gierkę na przeglądarkę? ;> Było by to na prawdę dobre np. na początek dostajesz 10tys zł jakieś 15 ha małe gospodarstwo jakiś ciągniczek i maszyny i zaczynasz. Z czasem można się rozwijać budować nowe chlewnie itp dokupować maszyn i ziemi
      Sam bym taką grę napisał, jakbym widział jak
      Pozdrawiam
    • Przez rosiuxd
      Tak jak w temacie, wymagania skype/ts Reszta do dogadania.
    • Przez karglard
      Mam słabość do gier rolniczych. Ostatnio szczególnie do symulatorów. Aktualnie czekam na Farm Machines Championships 2013 i OldVillage 1962. Co ciekawe OldVillage jest na liście najbardziej oczekiwanych tytułów 2013 roku. Fajna odskocznia od klasycznych gier. Jak wasze odczucia do tego typu rozgrywki?