Skocz do zawartości
kat

W jake gry najczęściej gracie?

Polecane posty

coolman111    54

To fajnie, że znalazł sięktoś kto lubi pograć w starocie ;D. Zaraz przypomniały mi się czasy konsol atari i komputerów typu comodore ;D.

wodzu    0

na comodore to dopiero było granie, normalnie bajer ;D

aktualnie gram w TCE :) ale to juz sporadycznie(brak czasu :-)

Młody2    0

Morze ktoś z was ma jakąś fajną gre rolniczą jak tak to prosze o strone z nią albo tytą jej :)

kat    7

John Deere American Farmer

Mam od znajomego. A on nie wiem z kąd

Ja najczęściej gram w HARD TRUCK 2 Jest to bardzo dobra gra jeżdzi się w niej tirami spotykanymi na polskich drogach scanią, volvo, renault itp. Ale lubię też Gta San andreas lezc u siebie nie moę w nie grać ponieważ nie mam i nie mogł bym zainstalować bo nie mam napędu DVD

coolman111    54

A lubicie dobre strzelanki :). Ja kiedyś namiętnie grałem w Soldier of Fortune (pierwszą i druga wersję) oraz Half Life (jedynkę i Opposing Force).

zetor6340    1

Solder hmm  to byly czasy.. A Max Payne... Medal , Alien , Delta, cala seria GTA, Call of Duty, Sirious Same tyle tego bylo ze nie sem w stanie zliczyc...

coolman111    54
Solder hmm  to byly czasy.. A Max Payne... Medal , Alien , Delta, cala seria GTA, Call of Duty, Sirious Same tyle tego bylo ze nie sem w stanie zliczyc...

Przypomniałeś mi o Max Payne i Medal of Honor. Grałem kiedyś namiętnie w te giery ;D.

coolman111    54

U nas ludzie na akademiku grają. Ja niestety nie gram bo na akademiku mam za słabego kompa :(. Spróbuj poszukać w necie patch'a. Na pewno znajdziesz ;). Pozdro.

coolman111    54

No to lipa, jak wróce na akademik to podpytam się kumpli co oni tam mają to Ci podeśle (chyba, że szybciej sobie załatwisz). Pozdrawiam.

tam carbon-gra na 80 h stanowczo za malo i odgrzewane kotlety nic z nowosci ogolnie prawie nie gram w gry ale jezeli mam taka potrzebe to w jakies mordobicie - kurka wodna yy nie chyba nie ten tytul ;p raczej gta i postal to sa giery ;]

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się