kat

W jake gry najczęściej gracie?

Polecane posty

samo    3

tylko wyścigi samochodowe jak NFS carbon lub most wanted. czasami gta san andreas ale granie już mi przechodzi. wolę posiedzieć na AF :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

@Zetor6441

Nie chce się z tobą kłócić, ale moim zdaniem to ten Gothic3 to ma strasznie duże wymagania. Ciekawe kto pogra sobie w czwartą odsłonę tej gry jeśli będzie miała jeszcze większe wymagania... Ja gram w ST (ha), ale AF i tak jest najlepsze :rolleyes: .

Pozdrawiam!!!

Lukasz16 :P

Edytowano przez Nikita_Bennet
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0
Ej witam znacie jakis rolnicze gry???????

Zgodze się z kolegą: poczytaj trochę forum to znajdziesz. Jeśli chodzi o "gry rolnicze" to Simtractor, John Deere American Farmer oraz North Farmer i Simufarm, ale z tego co wiem to jeszcze nie wyszło w pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Ja sobie gram w taką gre "Tibia" internetowa oczywiście. Jest to gra RPG. Już w nią troche gram, bo tej nie przejde :wacko:. A z takich na peceta to Gta vc, sa, Hitman itp


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

w Hitmana jakiego grałeś (chodzi o część)..? :wacko:

Ja lubiałem Hitman'a 3 Contracts..


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Ja obecnie gram w "Scarface". Fajna gra. Bardzo przypomina GTA. Główny bohater to Tony Montana. Pod paroma względami lepsza od GTA SA. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

@buchaj to tak jak ja. mam jedynie simtraktor ale dawno nie włączałem.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zubron2048    1

Najlepsze gry dla mnie to Colin 2, Fifa 2002 i 07, Madal of Honor, Gta 3, Need For Speed te starsze wersje.


Ursus 2812+Case 845 XL plus+MF 3065=zgrana ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopek22    3

ja gram poczawszy od 2003 roku tylko w fife, po kolei 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 itd pewnie bede gral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2
ja gram poczawszy od 2003 roku tylko w fife, po kolei 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 itd pewnie bede gral.

 

ja też grałem w fife 2001, 2002, 2003,2004,2006, 2007, oraz 2006 Word Cap, ale uważam, że Pro Evolution Soccer jest dużo lepsze od fify, grałem w Pro Evolution Soccer 5 i 6 i uważam, że są sporo lepsze od fify pod względem grafiki i fizyki gry :blink: :D:D

 

pozdrawiam zetor6441!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

tera to pykam w Fife07


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2
tera to pykam w Fife07

 

nawet fajna grałem, czasami sobie zagram, ale uważam, że Pro Evolution Soccer 6 jest lepsze grałem i od razu widać różnice :lol: ;):o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Może ktoś z was pamięta taką gierkę jak Corsairs? Ostatnio naszło mnie żeby zagrać ale gra nie chodzi pod XP. Chyba będzie trzeba zainstalować dwa windowsy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

teraz mam mało czasu na gry komputerowe więc jak juz znajde chwilke to lubie sobie posiedziec przy jakichś wyścigach samochodowych w stylu nfs. :lol:

za to kiedyś uwielbiałem grać w diablo2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

grałem w Pro Evolution Soccer 6 ale jak skończe połowe to mnie wywala z gry =(

 

Od wczoraj gram w World of Warcraft fajna gierka


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ja gram w project I.G.I 2 i w sim tractor


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

Tomb Raider Anniversary wlasnie się sciągnął ale nie wiem czy znajdę chwilę aby w niego zagrac ;(

a bardzo lubilem jedynkę


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj