Skocz do zawartości
kat

W jake gry najczęściej gracie?

Polecane posty

lordhagen    280

a ja tylko 15 minut dziennie w LS 2009 i tyle, reszte gier wyniosłem z chałupy albo rozdałem kolegom, bo już mi sie ta rozrywka znudziła i mam więcej czasu na rozwijanie zainteresowań rolniczo-motoryzacyjnych

coolman111    54
Jaki etap w gta iv? Nie wiem jak wam, ale mi się ta gra szybko nudzi..

Ja miałem 3 tygodnie temu 63% i potem nie miałem już czasu na granie. Ściągnąłem sobie seve-a 100% i czasami tylko wieczorami w weekendy jak nie mam co robić to włączę sobie aby pośmigać i pogonić się trochę z policją B).

bugi    0

Teraz najwięcej gram w fife 07 ale gram również w NFS MW no i czasami w simtractorka 3.66

farmer120ha    2

Ja gram od czasu do czasu w undercover'a.A jak mi się strasznie nudzi to simtractora.Macie może jakieś polskie maszyny do simtractor'a 3.66....??

Zvrek    1

Najczęsciej grywam w Gothica (wszystkie części) Wiedzmin- świetna gra:) i oczywisie NFS i Colin

prolnik    1

Mi się nudzą te gry rolnicze. Czasem podachuję fendtem w ls2009. Ostatnio nie moge wysiedzieć.

pawel321654    0

ja rzadko grywam, a jak już gram to FIFA 08, nfs i GTA san andreas( moja ulubiona gra), co do gier rolniczych to kiedyś grałem w simtractora, licze na nowe wersje tej gry

Gago    0

Ja gram w FIFE 2009 (a właśnie ma ktoś z was konto żeby można było pograć przez neta? bo mam kilka pytań bo coś nie moge się połączyć :rolleyes: ) no i oczywiście w NFS Undergrand2 najlepszy jaki jest z NFS jak do mnie :huh:

lukasz20    0

Ostatnio odkopałem na necie Wolfensteina(Return To Castle) :rolleyes: stara wspaniała gra :huh:

petes    0

A ja tylko cs bo to chyba najlepsza gra xD jak sie ma czas ale kasy na steam nie ma bo byczki zjadają wszelkie nadkłady kasy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się