Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny
pawelmf    37

Panowie będę kupował słomę w tym roku po ile trzeba zapłacić za belkę 120*120 którą sobie sam zrobię

Wiadomość z agroFakt.pl

waldi33    0

ja mam dogadane 30 zł za bele.gosciu sam presuje sam zwozi sobie

Ursusc385    587

Za 25zł ja mam już ugadaną słomę, i gościu sam mi sprasuje :) Nie muszę się o nic martwić, jeszcze dodatkowo za opłatą przywiezie mi je na podwórko.

matius04    0

Jakby ktoś był zainteresowany zbelowaną słomą tegoroczną z podlasia to prosze o kontakt ( wiadomość prywatna lub na poczte mateusz5103@vp.pl)

u mnie bez prasowania luźna z pola od razu od 300 do 400 za ha

a sprzedawałem słome z ubiegłego roku spod chmurki nie okryta ani nic to po 50 za kulke 120x120

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez 123p
      Oferta na tira 45gr to dobra cena na dzien dzisiejszy?

Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-cena-ziemniak%C3%B3w/
    • Przez atomik
      zapraszam do dyskusji, 
      czy coś ktoś wie na temat ceny za styczeń w nowym roku ? bo już ploty różne chodzą, zapewne nie było jeszcze rady i jest to nie ustalone, chyba że ktoś ma pewną informację 
      Kontynuacja tematu: 

• Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.