Zaloguj się, aby obserwować  
gorzi

NH CX6080 - FENDT 6275L - Tucano 440

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gorzi    0

Stoimy przed wyborem kombajnu, w środę przyjeżdza do nas na demo FENDT, dealer bardzo chce juz go nam zostawić po pokazie. Co byście wybrali spośród tych komabjnów? Kosimy przeważnie własne ok 200h (zboża, rzepak, gryka), czasem trochę usług. Nasz obecny Medion nie daje już rady. Wstępne ceny z wyposażeniem jakie nam odpowiada to za Fendta 585 000, NH 540 000 , ceny Tucano jeszcze nie znamy.

Czy ktoś miał podobny dylemat?

Wiecie jak spisuja się te maszyny w praktyce?

Co byście polecili z własnego doświadczenia?

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Alak
      Witam. 
      Chodzi mi po głowie zakup kombajnu tak za około 150 tyś. Przeglądając serwisy ogłoszeniowe najlepsza opcja wydają się New Holland tx66 tx67 tx68 i John Deere 2266 2268 2066 itp.. Tutaj pytanie moje do was... 
      Który z tych wymienionych lepszy i dlaczego? Liczę na opinie posiadaczy takich modeli. 
      Z góry Dzięki😉
    • Przez StawiaR
      Witam, mam do wyboru te dwa kombajny i jestem w kropce. Który według was powinienem wybrać? Bizon z 1986 r (na szerokich kołach) posiada sieczkarnie a dronningborg z 1988r bez sieczkarni.
    • Przez ROBERTINHO
      Witam. Jaki kombajn zbożowy byłby dobry i sprawdził sie przy zbiorze suchego bobu?
      Kombajn najlepiej żeby miał heder w całośći 3m  a roboczej2.60-2.70 bo mam wąskie drogi dojazdowe na pole i taki byłby na styk dla mnie.
      kombajn kosiłby również kilka ha zbóż rocznie. Najlepiej gdyby to był kombajn sprawdzony już przez kogoś z was do celu omłotu suchego bobu.
    • Przez Agrotron155
      Ja z ojcem stoimy przed wyborem kombajnu i postanowiłem napisać ten temat ponieważ nie mamy jednogłośnego faworyta spośród tej trójki. Bardzo ważna będzie tutaj każda informacja zarówno użytkowników jak i ludzi którzy mieli do czynienia tylko chwilowo z tymi maszynami bądź wiedzą coś na ich temat, z góry dziękuje. Pozdrawiam
    • Przez mccormickc90max
      Witam Kolegów,

Jaki sensowny kombajn do 400 tysięcy zł mógłbym wybrać? Myślałem nad JD W330 ale nie znalazłem na jego temat zbyt wielu opinii. Kombajn miałby też kosić w sezonie około 20ha koniczyny na ziarno. Nie kosiłbym nim kukurydzy. Coś możecie podpowiedzieć?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.