• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez db09
      Witam,
      Z góry przepraszam jeżeli wybrałem złą kategorię. Mam pytanie odnośnie ewentualnej kary w przypadku, gdy chciałbym sprzedaż ziemię rolną, na którą otrzymałem dopłaty ONW. Przyszły właściciel chciałbym przetworzyć ziemię na działki budowlane. Jak to wygląda ze strony prawnej? Dziękuję za odpowiedź!
    • Przez katopo
      Mam pewien pomysł na płytę gnojową. Chcąc zaoszczędzić kosztów papierów i biegania za nimi chciałbym to zrobic w ten sposób że:

- wykonuje solidne utwardzenie terenu poprzez wysłanie płyty betonowej z odpowiedniego betonu. 
      Na płycie robię odwodnienia do zbiornika 
      - murek oporowy jeśli bym stawiał to albo z mobilnych tzw. elek lub betonowych kloców lego

Jak sądzicie czy takie rozwiązanie przeszło by. Bo na utwardzenie terenu nie potrzeba pozwolenia na budowę. 
      A w razie kontroli z agencji płyta jest i można pokazać atest że z odpowiedniego betonu.

• Przez Mateo3566
      Witam mam pytanie, czy ktoś  wyrzucał słupy , podpory dachu? Może jest jakiś sposób żeby się ich pozbyć, dużo by Mi to ułatwiło manewrowanie w środku. Budynek ma 12 metrów szerokości.

• Przez DjFarmerr
      składa ktoś teraz wniosek na budowe płyt, zbiorników czy silosów do kiszonek? myślicie czy warto? czy małe gospodarstwa nie mają szans?
    • Przez szymolus
      na wiosnę mam zamiar ruszać z budową obory. Ogólnie wszystko już jest. Zastanawiam się tylko czy pokrywać oborę blachą czy eurofalą? Różnica w cenie jest niewielka. proszę o wypowiedzi tych co posiadają takowe pokrycia.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.