Skocz do zawartości
kubas340

proxima piszczenie wentylatora kabiny(nawiew)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kubas340    2

jak w tytule, jak temu zaradzić? Co z tego że jest klimatyzacja jak wentylator piszczy, idzie to jakoś nasmarować,czy macie jakieś inne pomysły? pozdrawiam

Krystian86    7

Jak to u nas mawiają "bida" piszczy;) ( nie obrażając nikogo). A tak serio to typy tak mają, nie ma tam żadnych łożysk tylko tuleje które dostana trochę kurzu i zaczynaj piszczeć lub po prostu "buczeć". Nawet serwisant rozkłada ręce.

Zetor Team

Wiadomość z agroFakt.pl

HondaMtx    120

Nowy ciągnik a już problemy.. Nawet łożysk nie mogli zamontować... Współczuje kolego ;)

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Kamil1998    85

skoro mówisz,że piach się dostaje,to może je sprężonym powietrzem wyczyść?

Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

forterraturbo    325

Miałem ten sam problem w Forterze (nie wiem czy u Ciebie jest to samo ,ale sprawdz) wentylator ocierał o obudowę.

Krystian86    7

Był u mnie wczoraj serwisant na przeglądzie forterrki i mówił żeby taki piszczaccy wiatrak reklamować w ramach gwarancji, przynajmniej oni tak robią.

Zetor Team

kubas340    2

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, jak znajdę chwilę to znowu zajrzę pod dach proximy i dam znać jak coś wykombinuję

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez jac00
      Witam!!
      Jestem nowym - starym użytkownikiem tego forum, bo zaglądam tu od ok 2 lat. Teraz jednak sytuacja zmusiła mnie do rejestracji.
      Drodzy Koledzy, głównie użytkownicy proximy 75 bo ten ciągnik posiadam, mam problem z podnośnikiem. Niby wszystko jest ok, ładnie podnosi, nie opada ale problem jest przy opuszczaniu. Otóż, podczas pracy z ciężkimi maszynami (waga powyżej 600 -700kg) nie można normalnie opuścić maszyny. Przy niewielkim ruchu dźwigni maszyna opada do zadanej wysokości bezwładnie. Takie działanie powoduje że przodek ciągnika aż odrywa się od ziemi. A jeżeli puści się maszynę do samego dołu to bym porównał do tego jak ktoś wyrzucał w akademiku telewizor z okna (wielkie łuuuup!!). Sęk w tym że w ten sposób można np. połamać lemiesze czy inne elementy robocze. Stąd moje pytanie, bo widziałem w galerii że pracujecie cięższymi maszynami, czy mam wyjątkowy egzemplarz czy ten typ tak ma??
      Zapraszam do dyskusji B)
    • Przez mens
      jaki olej do silnika 
      olej aral traktoral 10 w40 
      czy olej platinum agro basic 15w40 -- w u dilera polecali platinum 
    • Przez krystek1992
      Mam Zetorka 9641 i mam z nim problem mały. Co jakiś czas zapowietrza sie mi w nim tylni prawy hamulec. Mechanik mówił że trzeba instalacje uszczelnić. No i właśnie nie wiem gdzie to trzeba uszczelnić, jak i czym. Może ktoś już z tym sie spotkał, bardzo bym prosił o pomoc.
    • Przez kris14
      Witam.
      Przeglądając dzisiejszą dostawę fachowych czasopism rolniczych znalazłem informację że Zetor w "dalszej perspektywie" chce rozpocząć produkcję nowych, małych, prostych modeli które nazwie Zetor Major.
      Miały by być to ciągniki o mocach 50-70KM.

Co najciekawsze, producent chce zastosować w nich silniki Zetor, Perkins i John Deere.

Myślę że ten temat będzie dobrym miejscem do dyskusji i zbierania wszystkich informacji o tej serii.

Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.