Skocz do zawartości
kubas340

proxima piszczenie wentylatora kabiny(nawiew)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kubas340    2

jak w tytule, jak temu zaradzić? Co z tego że jest klimatyzacja jak wentylator piszczy, idzie to jakoś nasmarować,czy macie jakieś inne pomysły? pozdrawiam

Krystian86    6

Jak to u nas mawiają "bida" piszczy;) ( nie obrażając nikogo). A tak serio to typy tak mają, nie ma tam żadnych łożysk tylko tuleje które dostana trochę kurzu i zaczynaj piszczeć lub po prostu "buczeć". Nawet serwisant rozkłada ręce.

Zetor Team

Wiadomość z agroFakt.pl

Kamil1998    85

skoro mówisz,że piach się dostaje,to może je sprężonym powietrzem wyczyść?

Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Krystian86    6

Był u mnie wczoraj serwisant na przeglądzie forterrki i mówił żeby taki piszczaccy wiatrak reklamować w ramach gwarancji, przynajmniej oni tak robią.

Zetor Team

kubas340    2

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, jak znajdę chwilę to znowu zajrzę pod dach proximy i dam znać jak coś wykombinuję

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kondzio55
      Witam.Od jakiegoś czasu mam problem z przednim napędem w moim zetorze.Mianowicie,podczas jazdy czasem słychać jakies odgłosy z napędu.
      Odkreciłem wał napędowy i okazało się ze na tej łączce zerwane są frezy.Więc zakupiłem tą łączke załozylem i wszystko fajnie,lecz samym wałem moge kręcić w lewo i prawo do pewnego momentu ale przy kręceniu słychać stuki tak jakby na zębatkach w moscie.I moje pytanie gdzie szukać przyczyny,czy zdejmować koło i probować się jakoś tam dostać,czy probować grzebać w przekladni od strony wału??
    • Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez radosław1977
      WITAM  WSZYSTKICH  CHCIAŁBYM SIE  DOWIEDZIEĆ   JAK  NAJWIĘCEJ         O  MODELU  CIĄGNIKA  ZETOR 8641 
    • Przez maras
      Piszcie wszystkie wady i zalety tej maszyny
      No i oczywiście jakie ma spalanie?
    • Przez radek5314
      ciezko pali na zimnym silniku zetor 10540 jak sprawdzic czy swiece do wymiany czy co innego moze byc np ten przekaznik sterownik swiec  zarowych?