kaszelan91

Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K 2.100 opinie

Polecane posty

kaszelan91    0

Witam, czy ktoś z forumowiczów posiada tą myjkę od Karchera? Jest to jak się nie mylę najmniejsza lub jedna z najmniejszych myjek ich produkcji. Interesowało by mnie jaka jest jej żywotność przy normalnym użytkowaniu? Zastosowanie wiadomo jak to na wsi, do mycia samochodów, ale też i ciągnika czy opłukaniu agregatu. Nie ma zdzierać farby, ale czy po prostu usunie mi brud z karoserii (trochę błota, piasek, różne zabrudzenia za wyjątkiem spalonego oleju itp)? nie wyczytałem zbyt pochlebnych opinii dlatego sam próbuję się czegoś dowiedzieć. Ciśnienie chyba 100-130 bar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

nie używałem tak małej z karchera miałem k2.900 i to jest absolutne minimum z myjek żeby cokolwiek zrobić karcher w obi teraz był za 490zł jak chcesz małą myjkę koniecznie musi mieć pianownice żeby umyć silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sensej    3

Witaj. Mój sąsiad posiada taka myjke. Karcher wiadomo dobra firma, 2 lata gwarancji... Serwisantka mówiła że tego typu myjki są "plastikowe" i jak sie je uzywa od świeta to ta myjka bedzie ci chodzić. Sąsiad nażeka na krótki wąz (4m) i długo zajmuje umycie ciągnika czy samochodu, wiadomo słabe ciścnienie i i słaba wydajnośc pompy. Moim zdaniem jak chcesz kupic myjke kup raz a pożądną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

ojtam ojtam że plastikowe pompy nie znaczy że od razu złe, mój karcher 2.900 na plastikowej pompie podobno max 15 min można pracować to przez kilka lat co kilka mc-y mył całą oborę tzn 4 godz bez przerwy pracował i nic mu się nie działo tak samo mycie sprzętu itd a zniszczyłem go przez głupotę bo zapomniałem o nim i leżał w szopie przez zimę i od mrozu pompe rozsadziło, teraz mam lavor wąż dłuższy grubszy parametry 50% lepsze a i tak ten karcher z dyszą rotacyjną lepiej mył i odrywał zaschnięte g*wna krowie od ścian niż ten lavor z mosiężną pompą, żałuje że nie kupiłem ponownie karchera nawet udało mi się przykręcić do lavor pistolet z dyszą rotacyjną do lavor i co się okazuje karcher lepsze ciśnienie dawał chociaż według parametrów technicznych miał niższe ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

jaka masz myjke lavor?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Do gospodarstwa to moim zdanie minimum Karcher K5.20.Tylko ze kaska wieksza ale polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL    1

Nie wiem jak jest z 2.1 ale osobiście posiadam 2.04 made in germany ( jeszcze są takie w sprzedaży) .Kupiłem ją 3 lata temu za 240 zł i myje nią do dziś, używana co najmniej raz w tygodniu, samochód, sprzęt rolniczy, pomieszczenia inwentarskie itp.

Wadą jest tak jak piszesz 'sensej' krótki wąż ale nie używa się tego na co dzień więc kilka schyleń więcej kręgosłupa nie złamie xD

Wystarczające ciśnienie robocze gwarantuje dysza rotująca znajdująca się w zestawie.

A co do użytkowania to dwie ważne zasady: do długiej i bezawaryjnej pracy musicie dokupić dodatkowy filtr do wody od którego zależy żywotność pompy ok 40 zł oraz chronić myjkę przed mrozami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszelan91    0

Wiecie, używana by była sporadycznie, opłukać ciągnik po robocie i podstawowe narzędzia, żadnego mycia budynków itp. W zestawie jest pojemnik na płyn. Chodzi mi bardziej o to, czy jeśli ją kupię, żeby nie okazało się że ciśnienie będzie podobne jak w końcówce od węża ogrodowego :D Myślicie, że jeśli założy się tę końcówkę obrotową to będzie wystarczająco? Co do innych lepszych myjek, w tym roku na to funduszy nie będzie, zrobiliśmy już tyle zakupów że hoho, zboże całe wymarzło, więc trzeba trochę zacisnąć pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

mam lavora 160 starszy model i nie narzekam ;) za te pieniadze nie kupie nic lepszego


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryzakk1    29

zostawilem ja na mrozie i pompe wysadzilo..  jak by komus wysiadl silnik czy cos tam to bym chetnie odkupil...  lub sprzedal swoja.. jak by ktos byl zainteresowany to niech napisze  na priv..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamilek2000
      Cześć wszystkim! Mamy w planach budowę płyty drugiej płyty obornikowej w gospodarstwie. Chciałbym Was zapytać jak wygląda prawnie budowa takiej oraz czy mój pomysł z płytami ma sens. Płyta ma mieć wymiary 6m;4.5m;1.5m, pomysł jaki się narodził to zrobienie jej z płyt drogowych (1.5m w ziemi i 1.5m nad ziemią, (płyty mają wymiar 3;1.5) Około 40m3. Chciałem na początku wykopać "L" usadzić płyty, a na końcu wybrać ziemię i pod spadem wylać płytę. 1.Jakie dokumenty i pozwolenia będę musiał załatwić? 2.Od czego zacząć biurokrację? 3. Czy taka płyta spełni wymagania co do szczelności płyty? 4. Czy przy płycie obornikowej musi być zrobione szambo? Szambo posiadamy przy starej płycie oraz osobne przy chlewie, ale czy w przypadku nowej płyty muszę mieć osobne szabo. 5. Czy musi być robiony projekt czy można to zrobić na zgłoszenie np. zmniejszając na początek wielkość płyty, a później dodając elementy do "L" Nie wiem jak się za to zabrać dlatego pytam, pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź :)
    • Przez Papkin
      Chciałbym (prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku) pobudować mały magazyn na zboże. Wymiary budynku mniej więcej 6x14, niestety ilość miejsca mnie ogranicza. 
      Może jest ktoś kto ostatnio coś budował? Jak to wygląda od strony prawnej, wystarczy zgłosić przed budową w gminie?  Jak jest z odległością od sąsiedniej działki? Z tego co wyczytałem to 3m jeśli nie będę miał okien,czy jest możliwość żeby to obejść np. za zgodą sąsiada? 
      Z jakimi wydatkami się liczyć na materiał? 
    • Przez 5714mf255
      witam wszystkich mam takie pytanie czym ogrzewacie domy zima stoję przed wymiana kotła i szukam wydajnego a zarazem w miarę taniego rozwiązania.
    • Przez Marcin133
      Witam. W związku z bardzo drogim opałem myślę nad ogrzewaniem domu pompa ciepła. Proszę użytkowników którzy już posiadają lub myślą o założeniu o wypowiedzenie się w temacie. Jakie pompy polecacie itd. 
    • Przez pawelxx
      witam, planuje utwardzi. podworko betonem b25 który będzie zatarty na gładko jak myślicie czy warstwa 15 cm wystarczy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj