Zaloguj się, aby obserwować  
BYCZEK7

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT

Polecane posty

BYCZEK7    0

napiszcie coś o tym traktorze mój nowy nabytek jaktam skrzynia w nim sie sprawuje??

Czy silnik długo wyrzyma w pracy u siebie i na zarobku????

na 150ha u siebie noi u ludzi razem gdzieś 230ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Nic ci nie powiem bo sie nie znam na tych MF-ah ale gratuluję wyboru niech dobrze ci sie sprawuje i wstaw jakieś foty ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYCZEK7    0

chłopaki niewiem czy do tego Ferdka moge wlać olej opałowy czy nic mu sie nie stanie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

i tak nie dostaniesz w polsce tak dobrej jakosci ropy jaka on potrzebuje, a co dopiero rakietowa :angry: :angry:

Czy silnik długo wyrzyma w pracy u siebie i na zarobku????

na 150ha u siebie noi u ludzi razem gdzieś 230ha

o co ci chodzi? kto moze wiedziec ile wytrzyma, pewnie zdarza sie awarie, ale do remontu powinien nabic 10 000 mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

no chyba, że na 10 000 mth bedzie tylko jedna wymiana oleju.... ;)

 

 

@Byczek7 stać cię na MF ze skrzynią Dyna-VT, a niestać cię na ON do niego???

 

 

PS zdjęcia miały być we wtorek, tylko który???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATIS    0

zeby lac opał do takiego ciągnika to trzeba byc po+++anym na opale to tylko ursusy ida i to nie zaciekawie

Edytowano przez tommy66692
Wulgaryzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
@Byczek7 stać cię na MF ze skrzynią Dyna-VT, a niestać cię na ON do niego???

Spójż na to z innej strony, pewnie jest go stać na nową pompe i wtryski co kilka lat ;)

 

Nie jest tak źle z tym opałem, mniej z nim kombinują, z dodatkiem mixolu nawet jakoś tam smaruje pompe, widok policyjnego patrolu zawsze podnosi adrenaline działając ożywczo, można go odbarwić kwasem siarkowym z wiadomym skutkiem dla elementów gumowych jak i metalowych układu paliwowego, itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473
na opale to tylko ursusy ida i to nie za ciekawie

nie wszystkie. te z silnikami perkinsa długo nie wytrzymują na takim paliwku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Spójż na to z innej strony, pewnie jest go stać na nową pompe i wtryski co kilka lat ;)

 

Nie jest tak źle z tym opałem, mniej z nim kombinują, z dodatkiem mixolu nawet jakoś tam smaruje pompe, widok policyjnego patrolu zawsze podnosi adrenaline działając ożywczo, można go odbarwić kwasem siarkowym z wiadomym skutkiem dla elementów gumowych jak i metalowych układu paliwowego, itd. ;)

a co z liczba cetanow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYCZEK7    0

kurde NH TM-ka chodzi bez problemu na opale wiec czemu nie możno sprubować

 

NH chodzi na opale holmer chodzi na opale MB-Trac chodzi na opale kombajny do zboż też nic im sie nie dzieje bo mają dobre smarowanie leje pół na pół z ropą i śmigają dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

skoro lejesz pol na pol , to masz i tak o ta polowe roznicy gorsze smarowanie, troche logiki, poza tym to nie tylko o smarowanie chodzi.

2 sprawa to sie juz tak bardzo nie oplaca.

poza tym to twoje sprzety o ile takie posiadasz i je uzytkujesz, bo jak dla mnie to watpliwa sprawa i lej do nich co chcesz mozesz nawet na gnojowicy jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
a jak cos pierdyknie to shit happens ;)

;)

 

@Byczek7

Jak wiesz swoje to po co pytasz? Masz dobre doświadczenia z opałem to je kontynuuj i szerokiej drogi, a raczej długiego pola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55
poza tym to twoje sprzety o ile takie posiadasz i je uzytkujesz, bo jak dla mnie to watpliwa sprawa i lej do nich co chcesz mozesz nawet na gnojowicy jezdzic

z ta gnojowica to nawet ciekawy pomysl ;) i napewno taniej niz opal wyjdzie zmieszaj pol na pol i bedzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrismo    0
Gratuluję, masz może foty?

Jedno jest pewne Masz piękną maszynę a praca silnika bajka. Widziałem i słyszałem na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

    • Przez Pawlacz
      Witam
      W ciągniku mf 6495 dyna 6 po odpaleniu pokazał się na wyświetlaczu błąd d154. Ciągnik stał w garażu przez całą zimę i miał wyjęty akumulator. Odpalił normalnie ale nie chce ruszyć nie można przełączyć biegów ani nic. Na komputerze po prawej nic się nie wyświetla wchodzi jakby nie miał zasilania. Teraz pytanie od czego jest ten błąd d 154 i czy ten komputer ma jakieś znaczenie czy działa czy nie na jazdę ciągnika że nie mogę przełączyć żadnego biegu. Z góry dziękuję
      Pozdrawiam
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj