Skocz do zawartości
Budykoz10

Cennik usług żniwa 2012

Polecane posty

Budykoz10    18

Koledzy jaki macie cennik na cięcie kombajnem Bizon, i prasowanie stałokomorówką Sipma (sznurek).

Z góry dzięki za info:D

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kony88
      Witam mam pytanie ;] Mam zamiar kupic kombajn New Holland sprowadzony z Francji wszystko jest ok rok 1985 , kabina z klimatyzacja, sieczkarnia do słomy rura wysowana hydraulicznie , ale jest mały problem widac ze kombajn kosił kukurydze byl on do tego przystosowany ponieważ nie ma szczelin miedzy cepami no i widac jeszcze ziarna kukurydzy a słyszalem ze kombajn ktory kosil kukurydze jest z lekka zajechany... czy to prawda? prosze o wasze opinnie ;] pozdrawiam
    • Przez Tadeusz1212
      Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa C-360. Najbardziej mi chodzi o pług, agregat uprawowy, siewnik.
    • Przez ponadprawem1994
      Witam serdecznie,
      ten sezon to jakaś katorga. Nie mogę dokończyć sezonu. Posiadam kombajn volvo 800 aktiv z silnikiem perkinsa4 cylindrowym. Niestety mam problem  z zapowietrzającym się ciągle silnikiem. Wymieniłem już pompkę paliwa na nową jednak dalej silnik się zapowietrza. Objadę około 150metrów i kombajn się zadusi. I tak ciągle. Odpowietrzam i przejadę kilka metrów i stoje. Znów odpowietrzam. W pewnym momencie rozładowałem do zera akumulator od ciągłego kręcenia rozrusznikiem i musiałem kombajn ściągnąć do domu ciągnikiem. Panowie gdzie szukać przyczyny? nie wiem za co się już zabrać? MAcie jakieś sugestie? 
    • Przez Blueberry
      Witam Serdecznie

Potrzebuję fachowej pomocy kolegów ekspertów którzy posiadają/posiadali kombajn EM11.
      Kombajn pracuje u mnie pierwszy sezon, został całkowicie odremontowany. Spisuje się on bardzo dobrze poza jednym drobnym mankamentem. Podczas pracy dość mocno uszkadza marchew, są to w większości zadrapania, jednak taka marchew nie nadaje się już do sprzedaży. Kombajn został wyprodukowany w roku 1980 i z tego co mi wiadomo noże tnące od tamtej pory nie były wymieniane(widoczne są na nich też ślady spawania). Bardzo bym prosił o podpowiedź czy problemem mogą być w tym przypadku noże tnące(mechanizm odrywający nać) a wymiana ich może pomóc? czy może ten typ tak ma i powinienem pomyśleć o zmianie kombajnu na nowszy? 
      Bardzo proszę o poradę

Serdecznie Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów
    • Przez Mirek900
      Witam mam pytanko. Chce kupić kombajn ziemniaczany ktory działał by u mnie na polu z ziemniakami:) I tu jest pytano otóż znalazłem dwa kombajny grimme blisko mojego miejsca zamieszkania cena to 3tys. Ale chciałbym was zapytac jak to jest z cześciami do tej firmy maszyn i ogólnie o waszą opinie na ten temat. Miałem na oku tez anne ale niestety ktos mnie uprzedzil. A no i czy c360 da sobie z tym rade .
      Nizej dodaje zdjecia tych maszyn

Dzieki i pozdrawiam