Skocz do zawartości
Budykoz10

Cennik usług żniwa 2012

Polecane posty

Budykoz10    19

Koledzy jaki macie cennik na cięcie kombajnem Bizon, i prasowanie stałokomorówką Sipma (sznurek).

Z góry dzięki za info:D

Wiadomość z agroFakt.pl

murtek    122

Zamykam.

CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRYJOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET.NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ)TEL. 697 970 169e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Stach42
      Zakonczenie produkcji zwierzęcej i z tego powodu prasa jest zbędna.
      Pracowała w małym gospodarstwie - rocznie około 200 balotów.
      Owijanie sznurkiem i siatką , ja owijałem siatką bo jest wygodniej.
      Centralne smarowanie , szerokie kola i podbieracz.
      W komplecie wałek i gratisowo pół siatki bo mi już niepotrzebna.
      Bieszczady
      664668802

• Przez AirSoftowiec96
      W tym roku planujemy z ojcem przerzucić się z kostek na baloty. Prasy potrzebujemy na areał 20ha, rocznie będzie belować około 150 bel słomy i 50 siana. Współpracować będzie z ciągnikiem zetor proxima 85+.  Kwota jaką możemy przeznaczyć to około 10-15tys zł. Niestety nie mamy kompletnie doświadczenia z tego typu prasami, więc nie bardzo wiemy czego szukać. Myślałem nad prasami walcowymi welger rp 12, deutz fahr gp 2.3 lub Gallignani  ale poczytałem trochę forum i wywnioskowałem, że walcowe nie nadają się do słomy. Jaką prasę polecacie? Coś z pasówek czy jednak walcowa da radę przy takim użytkowaniu?
    • Przez master21
      Witam ma ktoś taką prasę lub miał styczność z taką prasą polecacie ją?
    • Przez PK007
      Mam do sprzedania kombajn ziemniaczany HASSIA, stan techniczny dobry, cały czas garażowany. Sprzedają ponieważ likwiduję produkcję ziemniaków. Cena 3500 zł (do negocjacji). Tel. kontaktowy 507 344 980 (m. Pilica, gm. Pilica. pow. zawierciański, woj. śląskie)

• Przez MaciejKpiski
      Witam poszukuje opinii na temat tej prasy. Jak się ona sprawuje podczas zwijania słomy, siana czy sianokiszonki ? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu ? Proszę o pomoc użytkowników.   Prasa na chwilę  obecną miała by chodzić z c360.  Zdjęcie z internetu

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.