Budykoz10

Cennik usług żniwa 2012

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Budykoz10    19

Koledzy jaki macie cennik na cięcie kombajnem Bizon, i prasowanie stałokomorówką Sipma (sznurek).

Z góry dzięki za info:D

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Domek96
      Mam pytanie jak moja prasa robi bele 120x150 to jaką folią 50 czy 75 owijać
    • Przez Roman18
      Witam mam problem zakupiłem w tym roku prasę rolującą Carraro. Wczoraj pierwszy raz uruchomiłem ją i przy dobijaniu urwało śruby od walca głownego oraz zadziałało sprzęgło przeciążeniowe. Dodam tez ze prasa współpracuje z zetorem 7211 i nie bylo jakoś szczególnie czuć obciążenia na ciągniku bela tez nie była dobita dobrze stało sie ta jeszcze dwa razy i na końcu zerwało śrubę od sprzęgła przeciążeniowego .prosze o wypowiedź moze ktoś sie spotkał juz z czymś takim
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj