Polecane posty

lukaszkos89    0

I jak kolego z tym tematem? wypłacił? kiedy mu sprzedawałeś ? Podaj numer do niego na który się kontaktowałeś , bo tego z pieczątki nie odbiera

 

Sory za post pod postem , bez ostrzeżeń proszę :P

 

Czasami odbierają stacjonarny z pieczątki, córka albo żona.

Nie wypłacił, obecnie sprawa jest w toku postępowania dowodowego, trwają przesłuchania świadków.

Sprzedane było jeszcze w kwietniu niestety.

Aby wszystko potoczyło się w miarę szybku musisz:

1. Wysłać przedsądowe wezwanie do zapłaty za zwrotnym potwierdzeniem odbioru, musi byc termin kilkudniowy jaki mu dajesz do zaplaty, twoje dane, jego dane, nalezna kwota i num. faktury.

2. Po ustalonym terminie skladasz zawiadomienie o podejrzeniu popelnienia przestepstwa na policje.

3. Nastepnie w zaleznosci od interpretacji policjanta prowadzacego sprawe, albo policja kieruje sprawe do sadu, albo robisz to osoboscie, my zlozylismy sami z pomoca znajomej (prawie) pani adwokat.

4. Postepowania dowodowe i sprawa w sadzie, najprawdopodobniej zaocznie.

5. Wyrok: jesli sie nie wywiąże z wyroku to idziesz do komornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszkos89    0

Nowe fakty w sprawie pana Gadowskiego.

Postępowanie trwa. Matula była dzisiaj na posterunku przesłuchiwana w.w. okoliczność. Policjantka prowadząca sprawe powiedziała, że pierwsze doniesienia z naszego regionu były już wczesną wiosną w Krasnymstawie. Obecnie policjanci z posterunku gdzie istnieje firma, prawie codziennie odbieraja telefony z dużego obszaru polskie w sprawie w.w. czlowieka. W mojej okolicy pojawili się ostatnio nowi handlarze z okolic Kielc i Starachowic. Uważajcie, gdyż policja ma podejrzenia, że sa powiązani z Gadowskim, a nowa firma jest zarejstrowana na córkę. Natomiast syn Gadowskiego prawdopodobnie też prowadzi taką samą działalność gospodarczą. Jeśli taki człowiek zalega wam z zapłatą działajcie jak najszybciej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

Sprzedane bydło na kwotę 40 tys. zł do ubojni w Jarosławcu pow. Hrubieszów, od terminu płatności minęło już 3 m-ce odzyskane 10 tys. po prośbach, a właściciel p. Biegajło już od miesiąca nie odbiera telefonów, sprawa oddana do sądu, czekamy jak to się dalej potoczy. Z tego co się dowiedzieliśmy zalega z wypłatą za żywiec już nie jednemu, przestrzegam !! Czy ktoś jeszcze coś wie na ten temat, bo nie wiemy czy można z tego gościa jeszcze ściągnąć kasę czy już nie prowadzi firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszkos89    0

Kolego to jest bardzo blisko mnie, wiem tylko że ostatnio nie widać żeby tam się cokolwiek działo, sporadycznie jakaś osobówka stoi pod bramą, samochodu którym woził też dawno nie widziałem, także zakład chyba stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

u nas Gadowski w okolicy duzo ludziom nie wypłacil z tego co slyszałem.Jarosławiec cienko idzie znajomemu ponad 50tys winien,a to dalej chyba Lepika biznes a Biegajlo to przykrywka:) bo nikt by Lepikowi nie sprzedal bo kiedys jak prowadzil ta masarnie to tez ludziom nie poplacil

 

ja tam handluje z Panem Krowinskim lub zm luków,solidne firmy z wyplacalnoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185

Ktoś współpracował z firmą OK- BUD z Nasielska,jakie macie o nich zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawiola3000    0

Witam chciałbym opisać moją sytuacje po sprzedaży bydła Gadowskiemu, może zainteresuje to jakieś grono osób, które wspólnie będą chciały zająć się sprawa tego gada.

Wiec sprawa wygląda następująco, na połowie lipca 2013 roku moi rodzice sprzedali Janowi dwie sztuki. Wszystko wyglądało pięknie, proponowana cena była wyższa niż w przypadku innych handlarzy. Stary podał numer do swojego syna Grzegorza i kazał w razie potrzeby dzwonić również na ten numer. Termin płatności to 14 dni, po tym czasie jednak pieniędzy nie było. Stary nie odbierał telefonu, po dodzwonieniu się do jego syna, tłumaczył ze termin płatności to 14 dni ale roboczych. Pieniędzy dalej nie było telefonów nie odbierał żaden z nich, po czasie syn odbierając telefon powiedział, że on tych byków nie kupował i płacić nie będzie. Sprawa została zgłoszona na policje, po odwiedzinach policji młody Gadowski zmiękł i obiecał spłacenie długu w ratach, co tydzień po pewniej kwocie i całość miała być spłacona wciągu miesiąca. Po zapłaceniu przez niego trzech rat, które i tak nie były płacone w terminie i poprzedzone były wieloma telefonami z naszej strony gad przestał płacić. Postanowiliśmy oddać sprawę firmie windykacyjnej jednak wcześniej poinformowaliśmy gada o tym, zmiękł i wysłał kolejna ratę i po raz kolejny przestał odbierać telefon. Przed świętami w.w. gad odebrał telefon i obiecał wysłać następna część. Od tamtej pory cisza zostało 2 tys. do spłaty w.w Grzegorz tłumaczy się tym, że wysłał wszystko jednak pieniędzy nie ma.

Po licznych telefonach postanowiliśmy odwiedzić gada osobiście, po znalezieniu dobrej miejscowości, czyli Piotrów Podłazy i odnalezieniu jego domu weszliśmy na podwórko w jednej chwili przyjechał jakiś gówniarz w wieku około 20 kilku lat który nie chciał odpowiadać na żadne pytania dotyczące Gadowskiego. Okazało się ze był to syn Jana, Grzegorz który od razu wiedział kim jesteśmy, zamknął nam drzwi przed nosem i zaczął wyganiać z podwórka i grozić policja i tym, że wtargnęliśmy na jego posesję. Jak wiadomo nie mogliśmy nic zrobić jak tylko opuścić podwórko.

Z tym człowiekiem nie ma żadnej rozmowy tłumaczy się teraz, że to nie on kupował bydło i płacić nie będzie chodź większość już zapłacił. Grozi policją za nękanie go telefonami, jest to cwaniak, który uważa, że nic nie można mu zrobić. Dlatego apeluję do wszystkich, którzy mieli z nim do czynienia by opisali swoją sytuacje, może wtedy razem skończymy z tym oszustem by nie myślał, że jest bezkarny za to co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Mi od czerwca 2013 nie zapłacił ani grosza z ok 10tys. sprawa aktualnie u komornika . Drugiego z kolei bo pierwszy który zajął się sprawą musiał przekazać sprawę innemu , który wszczął przeciw niemu egzekucję wcześniej , czyli w kwietniu 2013.

Sprawę zgłosiłem też w sierpniu do prokuratury , ale po ok 2 tygodniach dostałem postanowienie o odmowie wszczęcia postępowania, po interwencji w Prokuraturze Generalnej , niedawno dostałem drugą decyzję , o uchyleniu decyzji, o odmowie wszczęcia postępowania :wacko: , i postępowanie wszczęto , tylko efektów jak narazie żadnych :(


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Stary. Jan G.

Po tym jak zabrał byki , nigdy nie udało mi się do niego dodzwonić , na domowy raz się udało - odebrała córka i powiedziała że ojca nie ma i nie wiadomo kiedy będzie .

Przez znajomego handlarza dostałem numer do syna , dodzwoniłem sie - to zaczął mi się żalic, że miał wypadek, że dopiero ze szpitala wyszedł ,podałem mu dane i numer tel, to obiecał ojcu przekazać mój numer i ojciec miał oddzwonić .Nie oddzwaniał więc dzwoniłem w sumie ze 4 razy do tego syna , za każdym razem zachowywał się jak by pierwsze słyszał, że ojciec komuś nie zapłacił , podawałem mu dane - on że przekaże itd .

Potem i on przestał odbierać


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawiola3000    0

Czyli mają standardową gadkę, i pewnie we wszystkich przypadkach jest tak, że ojciec kupuje potem zapada się pod ziemię a syn rżnie głupa...

Z tego co wiem od jednego z handlarzy to młody gad nie miał wypadku tylko dostał dobre lanie za niezapłacenie za bydło i przez to leżał w szpitalu. Dobrze by było gdyby więcej ludzi przeczytało to co tutaj piszemy, może ktoś zna kogoś poszkodowanego albo wie coś jeszcze na temat gada. Postępowanie sądowe wydaje się być najmniej skuteczną forma ściągnięcia tego długu, a może ktoś ma jakieś znajomości i będzie w stanie pomóc czy doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Gadowski się ukrywa , komornik i prokurator zawiesili postępowanie z tego powodu .

Może ktoś wie coś na ten temat?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurand125    0

ja oddałem do ubojni CHOBOT Mazowieckie cena 12zł byki zabrali potygodniu przyszła faktura 2900zł uuuuwaga za dwie sztuki załamałem się niewiem co robić poradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawiola3000    0

Z tego co się ostatnio dowiedziałem grupa ludzi, którym Gadowski jest winien pieniądze chce ściągnąć do niego "Sprawe dla reportera".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1329

Ja prawie zawsze jeśli coś sprzedaje to firmie MAN z Niedrzwicy Dużej. Nigdy nie miałem problemów, kasa zawsze na drugi dzień. Handlowałem też z Olesiem, żadnych problemów, kasa w terminie (również "trudne" sztuki poubojowo), choć opinie różne o nich są. WŁO-DAR (Michał Włodarczyk) też ma u nas dobrą opinie.

Edytowano przez jajonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

W sprawie GADOWSKIEGO

Dziś dowiedziałem się że postępowanie komornika zostanie umorzone , koszta sądowe , zaliczki na komornika czyli ponad 500zł w plecy , oprócz 10tys które jest mi winien ,

komornika nie interesuje, że majątek został przekazany innym osobom po powstaniu długów , trzeba założyć kolejną sprawę cywilną , znowu wsadzić kilka stówek , lub więcej żeby próbować odzyskać dług - poje%%y kraj .

Proszę o kontakt osoby które też zostały oszukane przez JANA GADOWSKIEGO


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj