ejczbio

Nie trzymają zamki w klapie NH BR6090/CASE RB344

Polecane posty

ejczbio    82

Witajciesz :D Jak w temacie... przy zgniocie na 100% nie trzymają zamki klapy, pod koniec dobijania puszczają, sterownik piszczy i trzeba włączyć manualny tryb owijania siatką. Serwis twierdzi, że ten typ tak ma, ;[ co mnie oczywiście nie satysfakcjonuje. Przerabiał ktoś podobny temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

a przede wszystkim kto jedzie na sto procent kolega tak pojechał to komory mu nie chciało otworzyć bo wszystko zablokowało zejdź trochę na dół z procentami i pewnie będzie po sprawie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega mówi najlepiej zejdź gdzieś na ok 80% bo komora nie wytrzymuje i klapa się uchyla ;) Jak będziesz prasował na 100% to pewnie ta prasa długo ci nie będzie służyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adas323    2

Ale co wy opowiadacie po to jest prasa i tyle kasy się za nią płaci, że ma to chodzić. Nawet na 100 % możliwości. Musi być przyczyna może źle wyregulowane zamki, gnębić serwis nie ma prawa tak odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

No dziękuję Panowie za rewelacyjne rady, ale nie takich oczekiwałem... Ogólnie robię na 80, ale czasami muszę doj..ać na maxa, a ta franca mi nie pozwala :P

 

EDIT: adas323 dobre mówi, tu nie chodzi o to czy ja będę ją katował na 100 czy nie, tylko o to, że ona ma te 100 trzymać, tylko jak to zrobić.... No coś tam regulowali... ale bez skutku.

Edytowano przez ejczbio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

no jak tak ci zależy na katowaniu maszyny to poszukaj na przewodach hydraulicznych sterowników ciśnienia jeśli masz mechaniczne to trzeba podkręcić a jak elektryczne to na monitorze trzeba pogrzebać a jakie masz to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

Jak w temacie, mam zamki :) Bardziej mi zależy, żeby mieć pełnosprawny sprzęt, a te 100% przydaje się, jak się kupuje słomę/siano ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Bo chyba była ona kierowana do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobek112    23

Czy ktoś miał podobny problem z zamkami? Mam prasę prasę case rb 344, prasa z początku domyka klapę, a gdy dochodzi do dobijania otwiera się.. jest to dość uciążliwe gdyż prasa zaczyna głośniej chodzić i wszystko stuka.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj