Skocz do zawartości

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Pielęgnacja skóry bydła

Wiadomość z agroFakt.pl

subiektywny    4

po 5 gr mogę od Ciebie wydzierżawić, też jestem z lubelskiego

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

konrad82    46

Ja płaciłem 15 groszy netto tłuszcz 4 ,00 z giełdy.... bo nie mogłem nigdzie znależć.....

slawek74    141

Jak oceniacie giełde kwot czy warto z nimi współpracować ? Chciałbym kupić kwotę 35- 40 tys lubelskie .

subiektywny    4

aż miło jak jeden drugiemu pomaga w cenie 10-15gr/kg dzierzawy byle tak dalej panowie

no nie, naprawde to miłe....., a tak wogóle jakbym miał zapłacić 15 gr za dzierżawe to wole za 30 gr kupić ba mam taką możliwość, ale biorąc pod uwagę fakt że i tak w tym roku duzo dokupiłem kwoty i nie zamierzam powiększac stada to złoze po kwietniu wniosek o uzyskanie kwoty z rezerwy a teraz te brakujace 20.000 mógłbym od kogoś wydzierżawic

subiektywny    4

Jak oceniacie giełde kwot czy warto z nimi współpracować ? Chciałbym kupić kwotę 35- 40 tys lubelskie .

nie kupowałem od nich ale znajomy mówił że ok, ja uwazam że 40 gr to w tej chwili za dużo, beda takie osoby co pod koniec lutego aby im nie zabrano kwoty sami będą z ceny zjeżdzac

ale chyba na kwote wydzierżawioną nie możesz składać podania o przyznanie z rezerw krajowych ?????

nie prawda, ja w roku 2012-2013 swoją kwote już dawno wyniosłem a to co dokupiłem i ewentualnie wydzierżawię od kogoś to w niczym mi nie przeszkadza

shrek    1

subiektywny@ zgadzam sie z tobą ci co nie sprzedadzą to pod koniec lutego będą schodzic z cen żeby ktos kupił albo agencja za nic im odbierze, w myśl przysłowia lepszy wróbel w garści niz gołąb na dachu :)

kapsel1m    6

Mam 20000kg kwoty i mogę oddać w dierżawę i normalne że chciałbym na tym zarobić skoro jest okazja.

kotwczapce    26

subiektywny@ zgadzam sie z tobą ci co nie sprzedadzą to pod koniec lutego będą schodzic z cen żeby ktos kupił albo agencja za nic im odbierze, w myśl przysłowia lepszy wróbel w garści niz gołąb na dachu :)

Coś mi się wydaje że dzierżawa nie ma wpływu na zabranie przez agencję, najwyżej nie zarobią na niewykorzystanej IKM. Agencja zabiera, gdy nie wykorzysta się 70%

spokokoko    6

tak zabiera gdy nie wykorzysta 70% ale jak wydzierżawi to nie jest wliczane

Jak to brzmiało ;są ludzie i taborety :)
taboreta to sobie szukaj wiesz gdzie a zacznij od siebie tylko nie spadnij ze stołka

walkol    33

Co ty ode mnie chcesz?Ja pisałem o tych wyżej co cenę podbijają ,i myślałem że też o tym piszesz

konrad82    46

walkot a co cie to obchodzi po ile ja płace. Moja kasa a tobie h*j do tego....!!!! Ale za co ten punkt?????

Kolego, opanuj emocje. Nie jesteś u siebie na podwórku.

Edytowano przez konrad82
nieodpowiednie słownictwo

spokokoko    6

Co ty ode mnie chcesz?Ja pisałem o tych wyżej co cenę podbijają ,i myślałem że też o tym piszesz

mój błąd żle cie zrozumiałem przepraszam , tak też o tym pisałem ze podbijają cene

kamil6251    2

ja jestem z podlasia z mlekowity wysokie mazowieckie potrzebuje gdzieś 35000kg kwoty wydzierdzawić lub kupić kto ma do sprzedania to prosze o kontakt 531846333

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid141413
      Witam, potrzebuje bariere tylna na hale udojowa delaval rybia osc 30. Prosilbym o pomoc w znalezieniu kogos kto moze posiadac takie cos. Konkretnie chodzi o takie cos jak na zdjęciu 

• Przez adeq15
      witam ma do was pytanie mam znajomego który chce miec obore pod oczena co musi zrobic a by to uzyskac ja slyszakem ze musi kupic jaluwki zacielone i musie miec ih conajmniej cztery na doplaty a 20 zeby miec obore pod oczena czy to prawda??
    • Przez Ferdek07
      W temcie "ceny mlekaw klasie extra" poruszane są watki z sytuacją na rynku mleka na rynkach światowych i perpektywach dlatego uważam ze potrzebny jest nowy temat, a temat o cenach niech będzie tylko o cenach.
      Więc jak mamy rozumieć sytuację obecną na rynku mleka, zapotzebowanie na surowiec na świecie jest, nowe rynki w chinach i indiach więc dlaczego tak drastyczny spadek cen mleka w proszku i sera na światowych giełdach?\
      osobną sprawą jest zmowa cenowa hipermarketów i największym problemem mocna złotówka ktra raczej nie osłabnie za bardzo aż wstąpimy do strefy euro więc najbliższych kilka lat to walka o byt dla mleczarzy, więc czy jest sens dalej produkować mleko?
    • Przez Ursusc36099
      Witam chcę was zapytać o opinie która mleczarnia jest lepsza Mlekpol czy OSM Piątnica.
      Względem cen skupu surowca i jakością produktów.
    • Przez vygi
      - poprawi wydajność mleczną
      - poprawi zawartość tłuszczu
      - poprawi płodność córek