Polecane posty

qazi    61

Mam takie małe pytanie, jak to jest z tym tłuszczem referencyjnym, od czego on zależy? I jak go ustalają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dex1988    7

Witam, wie może ktoś do kiedy mniej więcej ARR powinna przydzielić kwoty, bo mi się już kwota kończy a decyzji jakoś nie dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

A wniosek składałeś? W tamtym roku decyzja przyszła 9 grudnia (patrz 3 posty wyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35

Teść już składał dawno wniosek i jakoś również nie dostał odpowiedzi do dnia dzisiejszego... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy 0,30 zł za kg kwoty to dużo czy ok bo trafiło mi się do kupna a nie jestem w temacie cen

przy okazji jestem z wielkopolski i z tego województwa jest ta kwota?

Edytowano przez wieszczyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Dużo i to bardzo, w tym roku kwotę można śmiało kupić w cenie 7-8gr za kg woj podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miroslawa    0

Czy warto kupić kwotę mleczną,co o tym sądzicie, będą kary za przekroczenie .Mogę dokupić po 5 gr.Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

sawicki w wywiadzie na początku roku odradzał kupowanie. W gazetach jest pełno ogłoszeń o sprzedaży a o kupnie nie widać. My już przekroczyliśmy i nie będziemy chyba kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek1012    0

Ja też przekroczyłem ale w przyszłym roku mają być pobierane zaliczki na poczet ewentualnych kar więc może lepiej coś kupić niż zamrozić sobie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekkkkkk    0

Jak myślicie, czy zniosą kwoty mleczne ?? jeśli tak to czy macie jakieś informacje kiedy to nastąpi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek82    3

Ja też przekroczyłem ale w przyszłym roku mają być pobierane zaliczki na poczet ewentualnych kar więc może lepiej coś kupić niż zamrozić sobie pieniądze

 

a kto ci powiedzial ze maja brac zaliczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek1012    0

Pobieranie zaliczek było wstrzymane na dwa lata no i właśnie mija. A ponadto w radiu też już wspominają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelek    1

Witam. Mam problem. Co zrobić żeby wykorzystać kwotę do 70%? I żeby agencja mi nie zabrała pozostałej kwoty?? Może ktoś z Was miał już podobny problem i mógłby coś podpowiedzieć/doradzić? Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowano przez Pudelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

załatwić sobie dostawcę który będzie oddawał mleko na Ciebie, a Ty mu kasę później zwrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edinho    0

Może znasz kogoś kto ma nadmiar mleka i się zgodzi przepisywać na ciebie, a pieniądze mu oddasz, u nas to kiedyś przechodziło, nikt się nie przyczepiał. tylko to było w rodzinie, a wiadomo w rodzinie nic nie zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Mówisz o bieżącym roku kwotowym? Jak tak to trochę późno chyba się za to zabrałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

możesz też złożyć do agencji wniosek że miałeś dużo zdarzeń losowych w stadzie poparty kwitami od weterynarzy i z utylizacji. Ale jednak najlepiej żeby ktoś na ciebie odstawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokup pare dojnych i problem się chyba sam rozwiąże. To chyba jedyne zgodne z prawem działanie :D Jak ci pomysły kolegów wyżej nie odpowiadają to raczej zbyt wiele nie wymyślisz w tym temacie. A jaka to kwota i ile już masz wykorzystane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelek    1

będe miał wykorzystane 67000

 

co robić?

 

pomocy

 

a jak napisać taki wniosek??

możesz też złożyć do agencji wniosek że miałeś dużo zdarzeń losowych w stadzie poparty kwitami od weterynarzy i z utylizacji. Ale jednak najlepiej żeby ktoś na ciebie odstawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

zadzwoń do arr i tam się dokładnie dowiesz czy jest jeszcze możliwość złożenia takiego wniosku. Kiedyś gość na kontroli z arr mówił mi że tak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Benzynek
      Witam. Mam problem ze zbiornikiem na mleko. Wczoraj mleko w zbiorniku zamarzło .a na sterowniku pokazywało 4 stopnie. Na serwisie powiedzieli mi że to wina czujnika temperatury i powiedzieli że to nie jest duża awaria i sobie to mogę wymienić. Wymieniłem czujnik wlałem wodę żeby sprawdzić czy dobrze działa i okazało się że jest ten sam problem. Na sterowniku pokazuje 10 stopni a woda w środku na 2 stopnie. Zbiornik to WSK Krosno 400l. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez MATUS2
      Mam okazje przejść do Firmy InterMilk z siedzibą w Góra Motyczna 162C.
      Czy ktoś mi może powiedziec coś więcej o tej firmie? Czy jest wiarygodna i jak z wypłacalnością?
       
    • Przez Anilah
      Potrzebuję  tabelę kalibracyjną ilości mleka do schładzarki Alfa Laval Agri RFT 330L, czy może ktoś posiada, byłabym bardzo wdzięczna.  
    • Przez hieronima
      Hej, szukam byłych i obecnych dostawców CSM Ciechanów, którym nie podoba się sposób informowania o cenach mleka, które miały nieprzyjemności z Prezesem, np. W związku z wypłatą udziałów itp. 
    • Przez LUKAS616
      Witam
      Na schładzalniku do mleka Alfa Laval TE 92 pokazuje mi się błąd e2 i wyłącza się zbiornik. Czy ktoś wie co on oznacza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj