Polecane posty

miwigos    3511

Ten kawaler to po co doi krowy kto zabierze tą kase spadkobiercy się ucieszą.Niech posieje i sprzątnie i wyżyje a najlepiej wydzierżawi i pożyje jak pączek w maśle nie musi chulać chyba że go na to stać jak ma duże gospodarstwo,a jak iest po pięćdziesiątce to niech po trochu sprzedaje i zwiedzi świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na dzierżawę i zakup obowiązuje stawka 23% Vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Ten kawaler to po co doi krowy kto zabierze tą kase spadkobiercy się ucieszą.Niech posieje i sprzątnie i wyżyje a najlepiej wydzierżawi i pożyje jak pączek w maśle nie musi chulać chyba że go na to stać jak ma duże gospodarstwo,a jak iest po pięćdziesiątce to niech po trochu sprzedaje i zwiedzi świat

 

Każdy robi jak chce i nie ma co komu roboty żałować, jak chce robić to niech robi jego biznes i jego kredki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

Jeśli ten kawaler jeden czy drugi lubi bydlo, to co mu bronic, tymbardziej ze tez z czegos musi zyc, i takie pisanie "po co mu" itp. nie jest chyba na miejscu.  i często nie gorzej wychodzi, bo jak przejdzie na emeryture to kozysta ze swojego dorobku, może sprzedać maszyny itd. i niezle zyc z tego, a jak gdzies sa dzieci, to najczęściej ida do miasta bo rak brudzic nie będą, na nich się przepisuje, a oni wydaja twój ciezki dorobe lekka reka często na głupoty, np. na lepsze auto , Ty zostajesz z nedzana emerytura i zyjesz na pograniczu ubóstwa, pomimo ze cale zycie harowales jak wol.

Edytowano przez nightmare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

Każdy kawaler przed ślubem powinien przeczytać Twój post i dobrze się zastanowić  :P

 

Wracając do tematu jakie macie ceny kwoty na obecną chwilę??


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Na dzierżawę i zakup obowiązuje stawka 23% Vat

 

Pewien jesteś??


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

Mówiłem że spadnie... Mi po 30 gr przeszło koło nosa, ale miał 2razy tyle co potrzebowałem, powoli zaczynamy szukać.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

Na dzierżawę i zakup obowiązuje stawka 23% Vat

 

ale nie kwoty mlecznej


nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

 a na podlasiu po ile płacą jestem ciekaw? cenić to sobie mogą po 60 ale czy ktoś po tyle kupi -wątpię.  pamiętajcie jeszcze że nie znana jest wysokość przekroczenia krajowej kwoty a tym samym nie wiadomo ile wyniesie kara. dałem ogłoszenie w lokalnej gazecie i miałem kilka telefonów po 40 gr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aras8593    7

w lubuskim udało mi się kupić po 30 gr, ale tylko dlatego, że sprzedający miał nóż na gardle... Generalnie cena dochodzi do 50 gr. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savas    3

Jja na podlasiu do 45 groszy nie moglem nic znalezc, , kupilem 16tys w konskich i jutro po 24 tys pod rzeszow jade cena wyjdzie 45 groszy z dojazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

no i jak wygląda transakcja ? załatwiasz to w mleczarni, agencji czy jakoś inaczej? bo chyba nie dajesz kasy na ładne oczy?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli jesteś Vatowcem to na 100% stawka wynosi 23% przy zakupie jak i dzierżawie wiem bo w przeszłości kupywałem jak i dzierżawiłem i zawsze była taka stawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

ja byłem w świętokrzyskim ponad 400km w jedną stronę inny świat tam jest mleko po tyle co u nas a mało kto limit przekracza. ziemia taka jak u nas a połowę tańsza dzierżawy za dopłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

żeby warunki się zmieniły (cena ziemi, dzierżawy, czy kwoty mlecznej) nie trzeba tyle jechać czasami wystarczy przejechać 30 k i inny świat całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprytny    1

A wie ktoś może do kiedy można przeprowadzać transakcje kupna i dzierżawy kwoty? Podobno miały być jakieś zmiany w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Dzierzawa do konca stycznia kupno do konca lutego

Jesli ktos jest zainteresowany dzierzawą po 48gr to piszczie na pw

Podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golobek    0

jeśli komuś trafi się większa ilość po normalnej cenie (tj 35 - 40 gr) niż potrzebuje to wezmę z 10 tyś bo jeszcze mi brak z tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Benzynek
      Witam. Mam problem ze zbiornikiem na mleko. Wczoraj mleko w zbiorniku zamarzło .a na sterowniku pokazywało 4 stopnie. Na serwisie powiedzieli mi że to wina czujnika temperatury i powiedzieli że to nie jest duża awaria i sobie to mogę wymienić. Wymieniłem czujnik wlałem wodę żeby sprawdzić czy dobrze działa i okazało się że jest ten sam problem. Na sterowniku pokazuje 10 stopni a woda w środku na 2 stopnie. Zbiornik to WSK Krosno 400l. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez MATUS2
      Mam okazje przejść do Firmy InterMilk z siedzibą w Góra Motyczna 162C.
      Czy ktoś mi może powiedziec coś więcej o tej firmie? Czy jest wiarygodna i jak z wypłacalnością?
       
    • Przez Anilah
      Potrzebuję  tabelę kalibracyjną ilości mleka do schładzarki Alfa Laval Agri RFT 330L, czy może ktoś posiada, byłabym bardzo wdzięczna.  
    • Przez hieronima
      Hej, szukam byłych i obecnych dostawców CSM Ciechanów, którym nie podoba się sposób informowania o cenach mleka, które miały nieprzyjemności z Prezesem, np. W związku z wypłatą udziałów itp. 
    • Przez LUKAS616
      Witam
      Na schładzalniku do mleka Alfa Laval TE 92 pokazuje mi się błąd e2 i wyłącza się zbiornik. Czy ktoś wie co on oznacza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj