Polecane posty

cebula440    0

chodzi mi o to że Ciebie nie dotyczy a się wypowiadasz i wbijasz kij w mrowisko po co ? co masz na celu ? 

Z jednej strony oki ale z drugiej stronie fermy wygryzą małych bez dwóch zdań bez kwot i nie ma się co oszukiwać tylko podziękować wnuczkowi dziadka z wermachtu za to że swoich wprowadził wykupili nasze ziemie a co za tym idzie mają przewagę nad nami 

o tak durna polityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z7245    10

Odnośnie kwot mlecznych to pewnie został popełniony błąd w traktacie akcesyjny przez SLD, otóż dlaczego polski rolnik płaci takie same kary jak niemiecki czy francuski, pomimo mniejszych dopłat i niższej ceny za surowiec. Także równość w UE istnieje w zakresie kar i wymagań, w zakresie dotacji już nie.   

Edytowano przez Z7245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

W zakresie dotacji również. Niemicki rolnik czy francuski nie dostaje MR czy dotacji do sprzętu. Więc albo dopłaty do hektara wyższe albo dotacje do ciągników.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Czyli może karać nizej tych którzy z owych dotacji nie korzystają  ?  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z7245    10

Tylko że niemiecki rolnik z dotacji na sprzęt to korzystał 20 lat temu, a w Polsce wiadomo po co te dotacje żeby zachodnie firmy nie zbankrutowały. Kara powinna być procentowa do średniej ceny mleka a nie z góry ustalona, bo może dojść do takiej sytuacji gdy kara będzie wyższa od ceny skupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale za rok juz nie bedziecie mieli tego problemu, nie bedzie kwot i nie bedzie kar, bedziecie mogli konkurowac z zachodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja mleka nie pije, wyznaje zasade pij mleko bedziesz kaleką

od krowy to jedynie mieso, znaczy sie wołowina ;)

nie wiem kto wymyslił zeby mleko od krowy dzieciom dawac, mleko od krowy jest dla cielaków a nie dla ludzi ;)

Edytowano przez ventador

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Chyba nie to z marketu, bo tańsze na pewno nie będzie.

Od sąsiadki, prawdziwe bez chemi i dodatków. Czysta biel 100% mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja mleka nie pije, wyznaje zasade pij mleko bedziesz kaleką

od krowy to jedynie mieso, znaczy sie wołowina ;)

nie wiem kto wymyslił zeby mleko od krowy dzieciom dawac, mleko od krowy jest dla cielaków a nie dla ludzi ;)

Bzdury piszesz i tyle !

Najpierw zapoznaj się  rzetelnie z tematem , dopiero się wypowiadaj ,a nie powtarzasz co jakiś marny reporterzyna w brukowcu napisał . 

Nie pij mleka ...nie musisz ! Słodyczy, też nie jedz ,ponieważ tam też jest mleko .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja sie zapoznałem własnie i dlatego nie pije, byle kasza gryczana czy inna ma wiecej wartosci niz te marne mleko, którego człowiek poprostu nie przyswaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kozulek

wiedziałem ze cie wywołam do debaty :D producencie białego płynu :D

to ile bedziesz bulił kasy za to ze (sie narobiłes) przekroczyłes kwote ? :D

 

Edytowano przez ventador

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja od 20 lat szklanki mleka nie wypiłem i żyję, nigdy żadnego złamania a kilka wypadków miałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z7245    10

ale za rok juz nie bedziecie mieli tego problemu, nie bedzie kwot i nie bedzie kar, bedziecie mogli konkurowac z zachodem

No nie do końca gdyby jeszcze dopłaty znieśli dla zachodu wtedy była by sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja sie zapoznałem własnie i dlatego nie pije, byle kasza gryczana czy inna ma wiecej wartosci niz te marne mleko, którego człowiek poprostu nie przyswaNada;

Zmień co czytasz . A jak już tak na już chcesz ,to przeczytaj dość obszerny artykuł w obecnym''Tygodnik ,poradnik rolniczy ''.   :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja od 20 lat szklanki mleka nie wypiłem i żyję, nigdy żadnego złamania a kilka wypadków miałem...

 

pewnie ze tak, mało tego, jest naukowo udowodnione ze nadmierne picie mleka powoduje osteoporoze :D

ale tego sie nie mówi bo to dobry interes jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

kozulek

wiedziałem ze cie wywołam do debaty :D producencie białego płynu :D

to ile bedziesz bulił kasy za to ze (sie narobiłes) przekroczyłes kwote ? :D

 

trzeba by coś produkować , żeby debatować trollu  ?  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie wiedziałem ze produkujesz zeby debatowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

nie wiedziałem ze produkujesz zeby debatowac  :D

Kolego ,a Ty co produkujesz ,prócz bezsensownych i bezpodstawnych postów ?  ^^

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kozulek

sie odezwał ten co niby w zadnym temacie burdelu nie robi  :o :o :rolleyes:

meg5

wczesniej było bydło miesne, teraz zboze, w przyszłosci moze bedzie tucz usługowy i zboze

ale napewno nie bedzie to mleko

 

Edytowano przez ventador

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

ale napewno nie bedzie to mleko

I dobrze ! Produkcja mleka ,to ciężka praca i nie każdy się nadaje do tego .  Nie rozumiem tylko jednego ...Dlaczego kpisz z nas ?  Co chcesz się dowartościować ,że masz lepiej ?  Tylko Ci się wydaje ,że masz lepiej . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Benzynek
      Witam. Mam problem ze zbiornikiem na mleko. Wczoraj mleko w zbiorniku zamarzło .a na sterowniku pokazywało 4 stopnie. Na serwisie powiedzieli mi że to wina czujnika temperatury i powiedzieli że to nie jest duża awaria i sobie to mogę wymienić. Wymieniłem czujnik wlałem wodę żeby sprawdzić czy dobrze działa i okazało się że jest ten sam problem. Na sterowniku pokazuje 10 stopni a woda w środku na 2 stopnie. Zbiornik to WSK Krosno 400l. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez MATUS2
      Mam okazje przejść do Firmy InterMilk z siedzibą w Góra Motyczna 162C.
      Czy ktoś mi może powiedziec coś więcej o tej firmie? Czy jest wiarygodna i jak z wypłacalnością?
       
    • Przez Anilah
      Potrzebuję  tabelę kalibracyjną ilości mleka do schładzarki Alfa Laval Agri RFT 330L, czy może ktoś posiada, byłabym bardzo wdzięczna.  
    • Przez hieronima
      Hej, szukam byłych i obecnych dostawców CSM Ciechanów, którym nie podoba się sposób informowania o cenach mleka, które miały nieprzyjemności z Prezesem, np. W związku z wypłatą udziałów itp. 
    • Przez LUKAS616
      Witam
      Na schładzalniku do mleka Alfa Laval TE 92 pokazuje mi się błąd e2 i wyłącza się zbiornik. Czy ktoś wie co on oznacza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj