Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michal12301

Czy warto kupić?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michal12301    7

Witam. Chciałbym się was spytać czy warto kupić ten ciągnik

http://otomoto.pl/case-international-824s-tur-zetor-7711-A162792.html

Wiadomość z agroFakt.pl

rolnikursus    21

Opłaca sie kupic jeżeli ten gościu dorzuci jeszcze ten pług co podnosi na turze. Ja takich wynalazków bym nie kupował. W tej cenie znajdzie c360

bartek45    17

Złom to to nie jest, ale troszke kasy w niego trzeba by włożyć. Nowy lakier by się przydał i może nowe tylne opony.

Jakub21    13

Powiem Ci kolego tak znam tego kolesia kiedyś u niego kupiłem agregat i powiem Ci że za dobrych sprzętów on nie sprzedaje. Ten traktor jest juz u niego kilka lat i służy do rozładunku załadunku i podobnych zadań i wydaje mi się że sprzedaje bo może coś zaczyna się dziać ale pewien nie jestem więc nie będe kogoś oczerniał. Podejrzewam że może być ciężko i drogo z remontami i częściami. Twój wybór :)

michal12301    7

C-360 mam a zależy mi aby ten ciągnik miał tur do obornika i balotów. Białoruska się zepsuła więc szukam czegoś w zastępstwo.

michal1993    350

W podobnej mocy będzie MTZ 80, to tego case dołożysz 1000zł i masz takiego MTZ z turem i o części się nie musisz martwić, oszczędny też jest.

niuniek1    56

Nie opłaca się ! Jak coś się w takim ciągniku zepsuje to wątpię żebyś gdziekolwiek znalazł do niego części!

RoLLand    10

Nie nie warto!!! To kupa złomu która wymaga remontu. Drugie tyle w niego wsadzisz. Lepiej szukaj jakiegoś MTZ-a albo dołóż troche i poszukaj Zetora.

bratrolnika    1861

przecież to widać jedna wielka podpucha, nawet opisy nie są po Polsku, zresztą zobacz ile taki ciągnik normalnie kosztuje, a nie szukacie promocji, a potem na forum kolejny temat: Zostałem oszukany, wpłaciłem zaliczkę, brak ciągnika, zaliczki i firmy

Dlatego się pytam hah! Pisałem do tego kolesia i mówi, że wszystko jest ok i ciągnik jest z gospodarstwa zlikwidowanego w angli i jak chcem to może mi jakieś dodatkowe fotki wysłać itp. Takich ciągników jest około 20 sztuk!.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować