Skocz do zawartości
wojtas1616

Najładniejsza bryka

Polecane posty

kkk2006    0

Dla mnie najladniejsza bryka to Golf II 1,8 GTI 2 miejsce to vw 1,8 GTI g60 210km 140km pozniej mercedes w124 no a na 4 miejscu mercedes w 140.

mirasek    7

02.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

http://www.fotosik.p...2a836b0356.html

ogromnie sie mylisz, to jest najladniejsze wnetrze :P poza nim dobrze jak nie ma wnetrza, ten minimalizm tez mi odpowiada :P

Function over fashion czy jakoś tak :D

A co do RR to jeśli ten chrom nie jest plastikowy to wnętrze może sie podobać :( Moim zdaniem zegary na desce nie pasują do reszty, lepiej wyglądały by jakieś eleganckie analogowe z ringami w chromie.

jaro    163

@Mirasek-ten chrom jest chromowy biggrin.gif-znajomy ma takie autko (właściwie to taką uboższą wersję-Sport znaczy) ale nawet i tam skóra jest ze skóry a aluminium z glinu biggrin.gif .

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak dla mnie aktualnie najładniejszym autem jest Mercedes SLS B)

Według mnie Bajeczny jest Mustang GT (Tyko serie z okrągłymi światłami z przodu)

A taki bardziej osiągalny to Mercedes E 190 czarny lub bordowy (Mam bordowego i przepięknie się prezentuje)

EDWIN    0

podstawą jest biturbo czyli lotus omega jest najlepszą i naj niezawodniejszą i jedyną z niewielu która zyskuje z roku na rok limuzyną na świecie porshe carera przy nim to zabaweczka :)

Nie można tak poprostu określić które jest najładniejsze. Bo to jest tak jak z dziwczynami wszyske są ładne na swój sposób i po nie których tego nie widać :) . No ale tak na pierwszą myśl jaki samochód najładniejszy to Chevrolet Camaro ten najnowszy wogóle cała motoryzacja z Ameryki z lat ...do 80 i współczesność to ładne samochody ze stylem

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Podzielam Twoje zdanie odnośnie "łałdi", kilkadziesiąt metrów od mego bloku parkuje czarne S5 na słusznych felgach. :lol:

es8    0

Nowe Camaro... Od przyszłego roku dostępne w polskich salonach :lol:

mirasek    7

A ja mam swojego faworyta w klasie "nowe kombi" :lol: Aktualna Honda Accord to jedyny samochód w budzie kombi jaki mi się podoba, bo o ile poprzednia wersja była beznadziejna to ta ma zadek przekozacki, z tym że jak widziałem ten samochód pierwszy raz (w nocy na trasie) to tylne lampy świeciły mu płaskimi paskami a wszystkie następne miały niestety już tak http://img.interia.pl/motoryzacja/nimg/Accord_kombi_2457604.jpg i teraz główkuję czy to jakiś aftermarket ktoś sobie wstawił czy to jakaś nietypowa wersja ?? :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@mirasek może fury pomyliłeś. :lol:

mirasek    7

@Bobek - nie może być, dogoniłem, było accord na klapie, prawie mu w bagażnik wjechałem :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Odnośnie Accordeona, to fakt w segmencie D jedno z ładniejszych kombi. Jednak nie ma to jak C6 w RS'ie. :lol: 580 kuca w rodzinnym kombi. :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???
    • Przez Adrianos
      szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,
      kryteria to:
      -silnik między 2a3 litra pojemności
      -diesel
      -skrzynia manual 6biegowa
      -cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
    • Przez GroszekCukrowy
      Cześć.
      Podczas spokojnej jazdy na pole nagle silnik w moim Ursusie zaczął głośno stukać. Ciągnik zaczął mocno dymić. Wystraszyłem się i zgasiłem go. Nie chciał już odpalić. Rozrusznik nie mógł okręcić. Zapalił dopiero na zapych. Stukot zelżał trochę ale nadal był słyszalny.
      Zagrałem się za remont. Stopniowo zacząłem odkręcać silnik. W misce olejowej znalazłem takie części? Co to może być? Pokazywał w sklepie z częściami i zaprzyjaźnionemu mechanikowi od Ursusów ale nie mieli pojęcia co to.
      Nie chciałbym rozkręcać całego silnika aby znaleźć miejsce ubytku? Może kojarzycie skąd te fragmenty pochodzą. Są aluminiowe lub z jakiegoś podobnego stopu, bo zdecydowanie lżejsze od żelaza.