wojtas1616

Najładniejsza bryka

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przejrzałem temat i zdecydowanie VW, Audi i BMW królują jako farmerskie auta marzeń. :lol: Wielu ma niemca w zagrodzie i garażu. B) Z przeprowadzonych badań wynika, że niewiasty lubują się w BMW i Audi, o dziwo Mercedsy kojarzone są ze statecznymi podstarzałymi biznesmenami. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

Czasem Mercedesy wydają się być zbyt eleganckie - nie mają tej bestii w sobie, jednak pod ich maską drzemie ten sam potwór co w innych markach.

 

Lecz kto się przejechał dobrym mercem, nie chce z niego wysiadać. :lol:

 

Najładniejszy Merc: Klasa E W212 coupe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

zielona jedynka wisiala na otomoto, cos za 20 tysi, jest tez filmik o niej :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ople mi sie pierwsze trafily, ale w kazdej marce znajdzie sie jakis rodzynek z tego typu spoilerami i neonami z tesco, nie mowiac o plastelinowych zderzakach z siatka zbrojeniowa wewnatrzdry.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

Opel Vectra 2,6 V6 Benzyna ,prawdziwa ścigawka!.

 

golfem 3 gti objade ta vectretongue.gifwink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

patrzac na sama predkosc od zera do setki golf ma 8,3s do sety a vectra 8,5s

http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/volkswagen/golf/iii-hatchback-2.0-gti-16v-150km.html

http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/opel/vectra/b-sedan-2.6-v6-170km.html

 

po za tym jest jeszcze wiele innych samochodów ktore by obleciały ta vectre, nawet ta jedyneczka http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12945628tongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@tomasek przy większych prędkościach Golf spuchnie. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

mam prównanie swojego golfa do takiej vectry to na naszych lubelskich drogach vectra szału nie robi, za to astra gsi jak najbardziej..dry.giftongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

golfem 3 gti objade ta vectretongue.gifwink.gif

Eee, do setki to swift 1.3 gti Was porobi :lol: ale pewnie ciężko będzie wyrwać laskę na takie małe "niewiadomoco" :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

troche szpachli tu i tam siatki, jakies płomienie na drzwiach, spoiler na tylna klape najlepiej jak najwiekszy i jakis kolpako spiner i wszystkie laski twoje wink.gif zapomniałbym ze jakas naklejka typu tuning tez jest przydatna zawsze to 5KM wiecej i 10pkt respectu wiecej na ulicach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W maluchach królowa Pioneer na tylnej szybie. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Myślałem że ten trend już powoli mija i obecnie trzeba się wozić Audi, VW lub ewentualnie BMW, ostatecznie Mercedesem, bo inne auta to gnioty. Większość lasek lubuje się w tych elitarnych markach które dodatkowo podnoszą gula sąsiadowi, stąd taka popularność m.in. na tym forum B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To sie nazywa wiejski tuning. Moze i poleci jakas blachara ale co Ci z takiej ? B) głupia i zaraz znajdzie sobie kolesia z lepszym autem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj