wojtas1616

Najładniejsza bryka

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O właśnie Fiaty są ładne, mi się podoba Fiat Sedici ;) No i oczywiście 126P mamy dwa maluszki jednego eleganta i drugi po prostu 126 p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPIRIT    0

Volvo V80 i XC90 - To są moje marzenia mieć dwa samochody no i może ten SsangYong Rodius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Moje marzenie to WV Passat W8 275km piękna maszyna oraz Nissan Skyline jeszcze piękniejszy


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O zapomniałem Chryslser 300C auto które sobie kupie. to jest to co lubię, czyli jadę sobie około 60 km/h potem but i pisk spod opon, no i oczywiście napęd na tył coś pięknego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Ja jak będe miał prawko to napewno se kupie BMW serii 3. Braciszek miał E36 coupe, czarna, obniżona, fele RH, galante audio w środku, czarna skórka :) to była fura :P A teraz szuka M3 E46 coupe, ale znaleźć coś takiego jakie on chce to bardzo trudno :) i w planach ma kupić M3 E30 w kwadracie, ale to już auto nie na codzień tylko na zloty :) ale takie znaleźć to już graniczy z cudem ;) Ojciec ma A4 i to już nie jest to co "trójeczka".

ps. Był ktoś z was lub może będzie na jakimś zlocie BMW w Toruniu?


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexion430    0

Moim Zdaniem Mercedes ML420 Lub Opel Frontera 2,5l TDi

są to ładne auta nadające się aby błąkać się po polach.


człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Renault Laguna II B)

 

Mam podobne zdanie jak Ty B) Z nowych do gustu mi przypadła Renault Laguna Coupe - śliczny wóz... ;) B)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

mercedes g i najnowszy sl

audi q7, q5

vw tuareg i tiguan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Touareg zdecydowanie ma w sobie to coś, jedyny SUV którego mógłbym kupić(no chyba żeby Q7). Szczególnie działa na mnie napis V10 TDI na tylnej klapie, chociaż przy V12 Audi to cienias ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj