Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Stasiek30

Prasa John Deere problem z ilością owinięć siatki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
Stasiek30    2

Witam. Panowie mam problem tak jak w tytule tz. czego to może być wina że jak na sterowniku ustawie 2 owinięcia to tylko kawałek siatki idzie na bele a żeby żeczywiście były te 2 owinięcia na beli to na sterowniku muszę ustawić 4.Może ktoś z was miał taki przypadek to prosze o pomoc. To jest prasa John Deere 580.

Edytowano przez Stasiek30

szyszko    1

Przepraszam że się wcinam w temat, ale mam pytanie. Ile belek 120x120 można zrobić na siatce 2000m przy 2 owinięciach beli? Wiem że można to obliczyć ale potrzebny jest mi pilnie wynik i nie mam czasu na zabawę...

szybki00    4

Kolego szyszko wystarczy poświęcić chwilke i poszukać, na 2-krotne owinięcie potrzeba ci 7,536m siatki a w zaokrągleniu 7,5m

Wiadomość z agroFakt.pl

atomik    145

siema

dobra teraz mam nowa zabawke prase 582 hi flow z siatka coveredgei mam problem z owijaniem siatką mianowicie wyskakuja mi 2 kody błedów 311 (czujnik predkosci obracania sie beli ale to znika po kilku sekundach) i E401/402 podczas owijania wyskakuje ten bład, aparat zaczyna pobierac siatke i jak pociagnie tak z 1-1,5m czesc siatki zawadza się o belkę od kół przez co robi sie taki kłebek a belka zamiast 3 razy jest owineta raz. jak zwieksze do 4-4,5 razy nic to nie pomaga musze wychodzic z ciagnika i patrzec czy ownieło nieraz 3 razy wojam a belka ma 2 obroty siatki na sobie. Nie wiem jak sobie z tym poradzić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować