Skocz do zawartości
DEVID

Żyto z nowych zbiorów 2012

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Żyto
DEVID    1

Witam

W zwiazku z tym że już niedługo wjeżdzamy do żytka jestem ciekaw jak kontraktowaliście ceny żyta z tegorocznych zbiorów i jak ceny się mają do regionów w kraju.Jak z plonowaniem ?

Edytowano przez DEVID

milanreal1    291

Prosił bym was abyście pisali województwo lub region, plonowanie i nawożenie. Bo u mnie to nie prędzej jak za 2 tyg, słoma na pół zielona nadal jest.

Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

denzel    12

u nmie jeszcze też zielona słoma u dołu. a moze ktoś podeśle gdzie można dobrze sprzedać zyto w północno-zachodniej cześci woj. mazowieckiego

Wiadomość z agroFakt.pl

fergusonki    36

ja wszystko 3 razy na grzyba pryskalem i jak narazie wszystko zielone.

Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

kamil21    10

u nas w południowej wielkopolsce to żyta już bialutkie , dziadek był tydzień temu zobaczyć to mówił że jak by pogoda była to pod koniec następnego tygodnia mogło by iść pod kose ( czyli tak gdzieś dzisiaj ,albo jutro) tylko że cały tydzień dzień w dzień musiała przejśc burza i padało ale tak to jęczmienie jare i żyta to już żeby pogoda była to na dniach będą koszone , ale coś się nie zapowiada na poprawe pogody .

Marcin1515    10

Ja to za dwa tygodnie jade juz zyto kosic jesli pogoda pozwoli.. Zyto u mnie zaczyna sie klasc powoli..

Edytowano przez Marcin1515

dziki20    0

Witam. Żyto mieszańcowe Gradan (90kg/ha nasion, 100kg/ha saletry i oprysk jedynie na miotłę) słoma nadal zielona i połowa już leży. A ceny w porównaniu z zimą słabe-780zł/tone (paszowe), 930zł/tone(konsumpcyjne).

Województwo Warmińsko-mazurskie, powiat nidzicki

kryssr    50

Hey dziki kto Ci tyle zaproponował jeśli można wiedzieć bo jestem z tego samego terenu.

ps. ja dałem w sumie ok 280 kg saletry i stoi, ale było skracane ;) odmiana Gonello

Pitekk    3

u mnie 800-850 zł brutto, krycha czym zskracałeś i w jakeij fazie?

Edytowano przez Pitekk

"Każdy istniejący porządek ma to do siebie, że trzeba go bez przerwy robić."

@Pitekk All right reserved.

akacja    92

Witam. Żyto mieszańcowe Gradan (90kg/ha nasion, 100kg/ha saletry i oprysk jedynie na miotłę) słoma nadal zielona i połowa już leży. A ceny w porównaniu z zimą słabe-780zł/tone (paszowe), 930zł/tone(konsumpcyjne).

Województwo Warmińsko-mazurskie, powiat nidzicki

czemu taka duza rozbierzność miedzy paszówką a konsumpcją[150 zl]

patryk3512    1

Młyn kruszyn okolice włocławka 60netto jak parametry spałnia. I co najgorsze ludzie sprzedaja po tej cenie.Jak wiekszość teraz sprzeda to pożniej powinno sporo zdrożeć.

autopa    0

Ja w tym roku skupuję po 820 zł brutto.

Ale cena spadnie napewno.

Zachodniopomorskie

pow. Stargardzki

S-Piotr    50

Dolny śląsk młyn Bieniowice żyto 760 brutto.

Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

slawek1234    18

dzisiaj sprzedałem po 825 zł za tonę,wczorajsza cena to 860 a na jutro już podobno 800.ceny oczywiście z vat

wyrebski1    38

Wczoraj sprzedałem żyto kons. cena 800 zł +vat. Cena w tym samym dniu spadła z 820 właśnie na 800 zł

Roki212    122

Wczoraj też sprzedałem żyto konsumpcyjne Elewarr cena 870 z Vat a jeszcze dzień czy dwa wcześniej było 910 z Vat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tadzio
      siemano wszystkim, Ile u was trzeba dać obornika za słomę, czy to się liczy np w tonach obornika za ilość słomy, czy z 1 ha. nie wiem ile można dać np obornika za 6 ha pszenżyta
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez atomik
      zapraszam do dyskusji, 
      czy coś ktoś wie na temat ceny za styczeń w nowym roku ? bo już ploty różne chodzą, zapewne nie było jeszcze rady i jest to nie ustalone, chyba że ktoś ma pewną informację 
      Kontynuacja tematu: 

• Przez 123p
      Oferta na tira 45gr to dobra cena na dzien dzisiejszy?

Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-cena-ziemniak%C3%B3w/

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.