Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez areqo
      Witam. Chciałbym rozpocząć hodowle kur jakieś 200 sztuk i mam kilka pytan. Czy jest taka ilosć opłacalna, potrzeba jakieś zgody sąsiadów czy można sprzedawać gdzie się chce i ile potrzeba miejsca na 200 sztuk.
    • Przez WojtekSprus
      Witam chciałbym zmienić dostawce koncentratu dla niosek nieśnichy 
      polecicie godnego do spróbowania dostawce ?
    • Przez WojtekSprus
      Witam mam kurnik ok120m2 
      za chwilke bedzie zima macie pomysł czym to ogrzać zimą ? 

• Przez wiktoreo
      Mam problem z kurami.W ciągu miesiąca coś zabiło 7 kur . Ostatnio około 5 rano moją mamę obudziły hałasy z kurnika (nawet psy zaczęły szczekac).Mama poszła zobaczyć co się tam dzieje to tylko słyszała jak coś ucieka po suficie a kura już leżała niedotknieta tylko głowa na bok .Dzisiaj pojawił się ten sam problem ,kury zostały wypuszczone na dwór i po jakimś czasie idę wyrzucić ziarno a jedna kura leży pod drzewem i tez nie naruszona tylko głowa na bok .Dodam jeszcze ze puste jajka były w prasie kostkujacej ,weszła przez bardzo mały otwór gdyż klapa była zamknięta .Co to może być za szkodnik ? Jak się tego pozbyć.Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc ,jeszcze trochę i nie bd miał kur 😢😞

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.