Ferdek07

regulacja ograniczników skrętu w evo r3 agrofarm explorer3

Polecane posty

Ferdek07    75

Wkręcał ktoś ograniczniki w przedniej osi w tych ciągnikach? kiedys pewien serwisan (nie z fino) odradzał mi że krzyżaki szybko polecą ale może troche wkręcić bo ze skrętem nie jest za rewelacyjnie na małych działkach robił to ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Ja robiłem ale to w Farmtracu 675dt każdy odradza ale ja tam zwiększyłem skręt w swoich tylko z rozsądkiem a nie ze śruby na maksa wkręcone i krzyżaki i protektor rwie ale po tym stał sie bardziej zwrotny przy turze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo92    5

Ferdek chyba coś nie tak u ciebie z tym skrętem, te traktory są znane ze swojej zwinności. Oczywiście możesz trochę wkręcić te ograniczniki tylko uważaj żeby ci maski nie wyrwał protektor bo opony i tak już blisko podchodzą maski przy max skęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

hmm może mój tak ustawiony bo u mnie wcale tak blisko nie podchodzą od nowości nie ruszane a to chyba na przeglądzie zerowym serwis powinien to wyregulować tak mi dieler coś mówił a podtem się dowiedziałem że na przeglądzie zerowym jeśli to tak nazwać nic tam nie ruszali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1985    7

kolego w instrukcji jest opisane ile mają być wykręcone te ograniczniki w dziale koła

tylko musisz zmierzyć rozstaw kuł i tam jest tabela co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

każdy ogranicznik wkręciłem po 3/4te obrotu widać że koła bardziej kładzie zobaczymy jak to wyjdzie w robocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj