Skocz do zawartości
solek01

Rzepak-ceny ze zbiorów 2012

Polecane posty

komagra punkt skupu w polskich młynach oddział Teresin dziś po 1900 netto. wczoraj byl jeszcze po 2000. babka powiedziała że cene ustalają wg cen na MATIF-ie. Parametry wszystkie ok były u mnie a średni plon wyszedł 2650kg/ha czyli średnio ale dobre i to <_<

smertin    43

W kulki polecieli z cenami wczoraj w nocy.

Matif - Sratif.

Na matifie cena spadła o niecały 1%, a oni obcieli po stówie na tonie ( chempest studzionka obciął o 140zł).

Nawet ludzie ktorzy to odbierali mowili, ze to jedna wielka zabawa spekulantów żeby się tylko nażreć cudzym kosztem.

Szkoda gadać.

Wiadomość z agroFakt.pl

barthez96    1

Podobno Bodaczów nie podpisuje indywidualnych umów i przyjmuje tylko TIR'y z naczepami, ciągniki z przyczepami nie.

sprzedawałem rzepak gdy taniał , gdzyż u nas ruszyli z rzepakami ok. 15 lipca . cena 1995zł netto początkowa była 2200zł. plony 3,5 tony z ha , wilgotność 6,4 , zanieczyszczenia 1,2. lubelskie

mocher    8

zdawał może ktoś z was rzepak do Tyszowiec do wiśniewskiego? jak on płaci, w terminie?

wiki21    0

Witam kolegów! mam pytanie gdzie w okolicy Szczucina mogę sprzedać rzepak ok 20 ton i jak to jest z firmami które same odbierają towar z gospodarstwa ile sobie za to liczą? pozdrawiam!

Famer21    6

U nas woj.Opolskie rzepak byl wyjściowo 2200zł (idealne parametry, a uzykaliśmy cene 2060zł).

reszte zbóż nie sprzedawaliśmy na silosie i magazynie.

TheKakal26    25

Teraz już ceny rzepaku idą w dół czy jeszcze się podniosą, co myślicie?

Edytowano przez danielhaker
ortografia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez warchest
      witam sorki ze byc moze nie w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie umiescic . otoz mam pytanie bede mial do wycinki ok 20 topoli duzych grubych i chcialbym sie dowiedziec po ile chodza takie drzewa np jakbym chcial sprzedac na pniu jaka cena by była czy ktos ma namiary na firme ktora takie topole kupuje ja woj mazowieckie . czy np trzeba by wyciac te topole i dopiero takie sprzedac wtedy po ile mniej wiecej sa cenowo i kto takie by kupił
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY