Zaloguj się, aby obserwować  
przewlos

Króliki.. czy się nie pogryzą?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Króliki
przewlos    0

Witam !

pierwszy raz prowadze hodowle królików. miałem dwie samice i jak wiedziałem że się okocą to rodzieliłem je. teraz razem mam ich 11 królików. mają około 4 miesiecy chce je rozdzielić czyli samice do samic i samce do samców. ale one nigdy jeszcze razem nie były. bo jedna matka miała swoje osobno i druga również. czy one się nie pogryzą? jak rodziele króliiki na samce i samice? i jak dam do samic dwie matki to też się nie pogryzą? co o tym sądzicie? i kiedy najlpeiej je sprzedawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Samice nie powinny się gryść jeśli wszystkie do jednej, nowej dla nich klatki powędrują :) ale samce to już inna bajka - będą walczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik55   
Gość dominik55

Samice jeśli będą kutne to mogą sie gryźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyndkorz    0

jak rozdzielić bierzeż królik i łapiesz go za nogi tylne i pod ogonem ma tak pod d*pą ma tak taką jak by bąbke i łapiez delikatnie i ciągniesz lekko na dół jak wyjdzie pipka to samica jak kuta* to samiec moze wieczorem ci prześle fotke

Edytowano przez Wyndkorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakubc355    0

Chyba samce nie będą się gryźć jeżeli nie będzie w pobliżu żadnej samicy. A kotne samice jeżeli będą razem to je rozdziel, bo inna samica może zabić młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Samce będą walczyć zwłaszcza jak będą w małej klatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja,lepiej nie ryzykuj bo samce na pewno będą rywalizować i w efekcie się gryźć. Jeżeli chcesz tego uniknąć to po prostu je rozdziel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czingla    0

Samce gdy dorastają zaczynają walczyć o to kto jest górą, natomiast młode samice można trzymać razem do czasu kiedy będą zdolne do rozpłodu, być może wcześniej mogą odbywać się walki, Natomiast dorosłe samice pod żadnym pozorem nie umieszczaj w jednej klatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rava1155    1

co do samic powiecmy ze masz 5 samiczek w grupie se od malego so razem wystarcze ze jedno na 2 dni odloncys to zaczno sie grysc co do samców to kajstra cja ja naszczenscie tego jeszcze nie musialem robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj