Skocz do zawartości
olimpik111

MF 506 opona METZELER 20-20 AM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Opona
olimpik111    0

Poszukuje opony 20x20 szerokiej i nigdzie nie moge jej znaleźć, a jak sa to stare bardziej zużyte od tej co mam. Zbliżają się zniwa i coraz bardziej zaczynam się martwić.

Edytowano przez olimpik111
ortografia

poliwojek    0

Cze

Szukałem takich opon ze 4 lata i nic, podobno jakaś koparka na takich jeździła ale nie doszukałem się.

Szczerze mówiąc to nowe są chyba nieosiągalne bo takich już dłuższy czas nie produkują tak przynajmniej twierdziło większość sprzedawców.

Edytowano przez Marcin91

olimpik111    0

znalazłeś jakieś inne, nie wiem jak z tymi 18/20 bedą chyba troche węższe ale aby tylko troche to było by dobrze

Edytowano przez Marcin91

Wiadomość z agroFakt.pl

poliwojek    0

Nie znalazłem dałem sobie spokój kupiłem Bizona a mf-a tne na złom.

ale znalazłem przeróbke znajomy wycioł felge i wspawał od kierowca

rozmiar prawie ten sam a z oponami nie ma problemu.

olimpik111    0

zalezy jaki stan w zniwa nawet 1300 za jaka kolwiek a tak to z 800-1000 zl jak dobra. Jak by nie te opony to bym nawet był zadowolony z tego MFa zero awari a idzie jak bizon a nawet lepiej tylko heder 3,60

Edytowano przez olimpik111

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pietras892
      rok Temu kupiłem 29xp. bardzo fajna maszyna chciałbym sie zapoznać z waszymi spostrzeżeniami na temat tego sprzętu gdyż ostatno pojawia się ich coraz więcej na naszych polach
    • Przez kamillo123
      Witam,
      Czy ktoś z Was posiada informację jak podpiąć linkę obrotów młocarni w kombajnie Massey Ferguson 507, ponieważ mam zerwaną. Pytam się ponieważ zakupiłem ten kombajn a nie wiem, jak należy ją podpiąć od strony młocarni, nie od obrotomierza. Drugie pytanie to odpowietrzenie lewego hamulca, jak go odpowietrzyć, z prawym nie miałem problemu natomiast z lewym mam.
    • Przez dawid297
      Witam ,niedawno kupiłem mf 38 rok 1995 datavision, i pojawił mi się problem podczas koszenia ,a więc gdy silnik chodzi na wolnych obrotach i młocarnia jest wyłączona to jest okej, Natomiast gdy włączę młocarnie ,komputer zaczyna wariować , raz pokazuje obroty raz nie , zaczyna gubić kontakt z czujnikami koszenia jak i silnika. Czy z was ktoś może mi coś podpowiedzieć ? Z góry dziękuje za szybką odpowiedź
    • Przez torotoro25
      Witam, 
      Jaki jest luz zaworowy w MF 520 silnik Perkins 6cio cylindrowy?
    • Przez matidi
      Siemka!!!!! Czy ktos z was spotkał sie z takim kombajnem co mozecie o nim powiedziec??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.