Skocz do zawartości
kamil21

wysokość podnoszenia tura ?

Polecane posty

kamil21    10

witam panowie mam pytanie , na jedym z ogłoszen na allegro , pisze że wysokość maksymalna podnoszenia tura wynosi 2.80 m , i tu powstaje moje pytanie , czy dam rade ułożyć nim c-360 bale słomy wysokości 1.50 m , na 3 warstwy do góry , chodzi mi o układanie stoga w stylu 3bale na ziemi póżniej 2 i na trzeciej warstwie jeden .taka piramida czy jak to inaczej nazywacie , bo mam zamiar kupić tura ale niewiem czy pójdzie tak układać słome , bo na różnych ogłoszeniach widze ,że są nawet większe wysokości podnoszenia , z góry dzięki o odp

Edytowano przez kamil21

tomek1025    0

zależy też jaki tur turem 3b na pewno ułożysz bo on podnosi na 3m a belka zawsze wchodzi w ten dołek pomiędzy dwie bele więc powinien dać rade.

kolego policz sobie tur podnosi na 2.80 a belka ma średnicę 1.50 więc 2 belki = 3.00 chyba że z podskoku to ci się uda wiem bo mam podobny problem

Wiadomość z agroFakt.pl

janusz20    105

mam taki sam i u mnie daje się u kładać ale bele trzeba nisko nabić. albo zawsze można dorobic jeszcze jedno miejsce do mocowania siłowników bo orginalnie masz dwa im bliżej kierowcy siłownik zamontowany tym wyżej podnosi ale z mniejszą siła.

na 6 zdjeciu widac dokładnie o co chodzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się