clas3

URSUS 9014H czy ZETOR Proxima 90

Polecane posty

Krystian86    16

Niech każdy kupuje co uważa za słuszne i co mu się podoba, ja tam nikomu nic nie narzucam.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clas3    0

Ja juz mam proxime 90 ale tylko 60 mth i o awaryjnosci nic nie moge powiedziec bo nic sie nie zepsulo ale zeby przy 60 mth sie cos zepsulo to juz musi byc badziewie dlatego myśleli my wziasc takiego samego albo ursusa bo niby mniej by palił a i farmtraka widzialem osobiscie 5 letniego i w kabinie plastki wypękane wszystko trzeszczy jak sie jedzie kazdy mówi ze jakies linki cochwile trzeba wymieniac i te pompy paliwowe ale widze ze wezniemy kolejną proxime .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Ciekawe rzeczy niektórzy opowiadają, normalnie można bajkę napisać ;)

 

@ozon87 Jeśli ten Ursus jest taki wspaniały to czemu w końcu go sobie nie kupisz ?

 

Napisze tyle, większość użytkowników AF to dzieci, raczej każdy o tym wie. Słuchając użytkowników z AF człowiek już dawno by zbankrutował. Dlatego jak ktoś podejmuje jakieś decyzje, to niech podejmuje je sam ;)

Edytowano przez Ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clas3    0

wiem ze jest duzo dzieci ktore w zeczywistosci namawiają na ciągnik który ma ładniejszą maske i tyle ale to widac czy ktos ma doczynienia z ciagnikami czy nie i dlatego pytalem sie opini posiadaczy a ursus nie jest idealny ale jak za te pieniadze nie jest zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

Stoję przed podobnym problemem i chyba raczej zdecyduje sie na "Ursusa", a przekonuje mnie do niego cena i dość dobre wyposarzenie. Rozmawiałem też z jednym z włascicieli tylko jeszcze Polmota i był bardzo zadowolony i go chwalił. Sam mam nieduże gospodarstwo myśle ze spełni moje oczekiwania. Koledzy dla porównania powiem wam, ze jak kupowałem samochó zdecydowałem sie na Dacię i po przeczytaniu opini na forum to tylko głowa bolała, bo plasiki, spartańskie wyposarzenie, zakupiłem - 2 lata tylko sie śmiga i kazdy tylko pyta czy jestem zadowolony i mówi jakie fajne autko. Myślę że trzeba w wiekszosci przypadków kierować się własnym rozumem, znajomoscią gospodarstwa i jego profilu, niz opiniami osób w wiekszości nie mających pojęcia o tych maszynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Ciekawe rzeczy niektórzy opowiadają, normalnie można bajkę napisać ;)

 

@ozon87 Jeśli ten Ursus jest taki wspaniały to czemu w końcu go sobie nie kupisz ?

 

Napisze tyle, większość użytkowników AF to dzieci, raczej każdy o tym wie. Słuchając użytkowników z AF człowiek już dawno by zbankrutował. Dlatego jak ktoś podejmuje jakieś decyzje, to niech podejmuje je sam ;)

 

Jak byś czytał uważnie to byś wiedział że czekam tylko na rozpatrzenie wniosku i go kupuję...

Dla Twojej wiadomości dzieckiem od dawna już nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

@ozon87 A bierzesz sam ciągnik tego Ursusa czy z ładowaczem i przy czym będzie pracował a co cię skusiło żę właśnie on cena czy to żę może być dobrym ciągnikiem na znanych zespołach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Ursus będzie ciągnikiem głównym. Będzie współpracował z pługiem obrotowym akpil km180 3*48cm, agregatem uprawowym 3,6m i agregatem talerzowym 2,7m. Maszyny mogą się jeszcze nieco zmienić bo nie zdecydowałem do końca jakie wybiore.

Do wyboru ursusa skusiła mnie napewno cena i to że w standardzie mam wszystko oprócz obciążenia tylnego i szerszych kół. Ursus serii h to niby nowy ciągnik ale silnik perkins mamy już od wielu lat i układ napędowy hema jest stosowany w valtrze A od dawna więc nie jest to taka znowu nowość...

Gdyby wszyscy myśleli tak jak co nie którzy że nowy ciągnik na rynku to odrazu złom to żadna nowa firma nie miała by szans zaistnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenon385    14

Dokładnie tak jak mówisz ;) a jednak ludzie wchodzą na rynek z nowościami i udaje im się wiec czemu Ursus miałby być nie wypałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Tego tylko dowiemy się po opini użytkowników a w przyszłości od @ozon87 ;) wiadomo może Ursus wrócić jeszcze do wielu gospodarst pod nową stylistyką itp pozyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clas3    0

Napisze wam co wybrali my jak we wtorek podpiszą umowę w tedy nie będzie wyboru a teraz dalej jeszcze nie wiem co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

wiem ze jest duzo dzieci ktore w zeczywistosci namawiają na ciągnik który ma ładniejszą maske i tyle ale to widac czy ktos ma doczynienia z ciagnikami czy nie i dlatego pytalem sie opini posiadaczy a ursus nie jest idealny ale jak za te pieniadze nie jest zly

to,że Zetor ma ładną maskę,to nie znaczy,że dlatego go na niego namawiam. W sumie ja go nie namawiałem tylko mówiłem głównie o awaryjności :)


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clas3    0

Jednak wybrali my zetora.

Edytowano przez clas3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clas3    0

Lepiej kupić pewny ciągnik sprawdzony od lat niż jakiś nowy o którym nikt do końca się nie wypowiada. Nie wiadomo gdzie w razie czego kupić części a do zetora są prawie wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darklord666    0

nie wiem dlaczego tak narzekaja wszyscy na ursusa u mojego ojca w gospodarstwie ursus gosci od lat ostatni model z 2000r 4514 bez awaryjny raptem 3x pompa paliwa regrnerowana kolega twierdzi ze to wada fabryczna uciag dobry, ale wrocmy do tematu zetora ma wujo przez 5lat uzytkowania z powaznych awarii to wymiana sprzegla a pali dokladnie (ile mu wlejesz to spali jak kazdy ciagnik) ja teraz zakupilem ursusa 9014h dzis bylem na ogledzinach u dealera jutro ma stac na podworku zaczne prace bede mogl cos wiecej powiedziec i napewno cos podpowiem licze na bezawaryjnosc jak kazdy po zakupie nowego sprzetu bo po to jest kupowany pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Wstaw jakąś fotkę na profilu no i akurat będziesz użytkownikiem i wtedy będziesz mógł sie podzielić opinią na AF czy godny polecenia i czy warto brać bo takie gdybanie czy dobry czy nie dobry to duzo nie daje każdy może mówic se , zetor swoje już wytworzył znany i dlatego go biorą a ten ursus to swieżynka ale napewno swych odbiorców znajdzie tak samo jak inne marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miles4514    11

Mój wujek dzis kupił ursusa 9014 . Jak cos bedzie nim robił to powiem jak sie sprawuje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Mój wujek dzis kupił ursusa 9014 . Jak cos bedzie nim robił to powiem jak sie sprawuje itp.

 

Kolego a nie wiesz ile dokładnie za niego zapłacił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

Cena jest konkurencyjna jak na moc i wyposażenie,a jak będzie z jakością i trwałością tureckiej techniki pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Na valtre A nikt nie nażeka więc nie powinno być tak źle z tą jak to nazwałeś ''turecką techniką''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj