Polecane posty

Witam drogich użytkowników AF.

Kto się wybiera do tej szkoły i na jaki profil idziecie ??

Ja się wybieram na Technik Mechanizacji Rolnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

a w profilu masz 25 lat hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

ja jestem po boleslawowie. ale kuzyn w zeszlym roku skomczyl tmr rusocin

Edytowano przez peres100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek98    386

-- połączono tematy --

 

Witam ! Czy ktoś z agrofotowiczów wybiera się w tym roku do tej szkoły, bądź już do niej uczęszcza ? Jakie macie opinie o niej i czy warto tam iść ? ;) Wybieram się do Technikum Mechanizacji Rolnictwa :)

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasyl69    0

Kolego zapraszam cb do ZSAiO w Swarożynie. Uczę się tam 2 rok i polecam tą szkołę jest interna i dobre połączenia komunikacyjne A1 i PKP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blawatek98    386

No zastanawiam się nad Swarożynem ale trochę daleko i dojazdu nie mam za bardzo ;[ Na pewno wpadnę na dni otwartę i złożę papiery ;) Nie ma nikogo kto chodzi bądź wybiera się do Rusocina ? :blink:


KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

Jakich, gimnazjalnych? :D   Coraz mniej jest chętnych zostać na wsi, co niesie za sobą zamykanie szkół rolniczych z powodu braku kandydatów a ty mówisz jeszcze o wybieraniu tych ,, lepszych '' z grona kandydatów.  Ja składałem papiery do 3 szkół ( jedna w środku miasta 7 km ode mnie, druga na obrzeżach miasta ponad 30 km a trzecia na wsi typowo rolnicza też 30 km ale musiał by być internat a ja nie chciałem).  Z tej 3 szkoły to jeszcze dzwonili 2x do mnie miesiąc po rozpoczęciu roku szkolnego, czy się nie zdecydowałem do nich przepisać :D 

W końcu padło na tą najbliżej domu.

 

Tak że nie ma się co obawiać o brak miejsc, czy o to że się miało za mało pkt  bo jest na 100 % pewne że się dostanie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

to mnie to cieszy, bo tylko o ten gimnazjalny mi chodzi oceny to same 3 pare 4 może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolnik1996
      witam w tym roku kończe gimnazjum i zastanawiam sie nad 2 profilami. chcialbym zna waszą opinię na temat kazdego z tych profili.
       
       
       
       
      z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Chciałem się dowiedzieć jak jest z technikum mechanizacji rolnictwa w Miętnym, na jakiej zasadzie przyjmują, jakie są przedmioty rozszerzone, i jak tam ogólnje jest
    • Przez rol99
      Witam, kończę gimnazjum i chcę iść do TMR.Jaką szkołę wybrać w Kujawsko-Pomorskim.
    • Przez Trafik
      Witam kupiłem ostatnio kilka pierwiastek które były żywione TMR niestety nie mam wozu paszowego i u mnie są żywione tradycyjnie, dość kiepsko pobierają paszę, myślicie że się przyzwyczają? Jak długo może potrwać adaptacja?
      Liczę na poważne odpowiedzi a nie że ktoś coś słyszał albo komuś się coś wydaje.

      Pozdrawiam.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam Wszystkich
      Mam Pytanie. Mam zamiar kupić wóz paszowy i nie wiem jaki. Mam do wyboru Italmix duplex  10m3 (2 ślimaki) oraz RMH mixell 10 m3 na jeden ślimak ? 
      Który znich jest lepszy czy 2 ślimaki czy 1 jeden ?
      czy Lepszy jest z firmy RMH czy Italmix
      Dodam tylko że Italmix ma wym. wys 2,30 szer. 2,15
      a RMH wys 2,45 a szer u dołu 2,25 u góry 2,40-45.
      obora o wymiarach wys 2,50 a szer stołu paszowego 2,50-260 tzn nie licząc żłobu.
      Bardzo bym prosił o opinie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj