RoLLand

Książka napraw do Claas 98 Sl Maxi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RoLLand    12

Witam. Jak w temacie. Posiada ktoś taką książkę i może się podzielić?? Okazuje się że to nie lada problem kupić takie coś:/

Jacek23    7

Mam w PDF ale to prawie 1 Gb. Podaj e-mail to wyślę link.

Wiadomość z agroFakt.pl

wcyran    0
Dnia 18.07.2012 o 09:09, Jacek23 napisał:

Mam w PDF ale to prawie 1 Gb. Podaj e-mail to wyślę link.

Kolego, czy mogę prosić o link i udostępnienie książki?

Za niedługo mi się przyda ;)

Jacek23    7
Napisano (edytowany)

Mam Instrukcję napraw, Obsługi, instrukcję bordinformatora, schematy elektryczne i hydrauliczne. Katalogi z numerami części do wszystkich maszyn Claasa.

Instrukcję Napraw osobiście skanowałem i zrobiłem pdf a widzę , że na Olx to sprzedają.

Wiem, że jest to ten sam plik bo mało prawdopodobne aby miał dokładnie tą samą wielkość i takie menu jak moje.

Więc jak ma ktoś zarabiać na mojej pracy to udostępnię za darmo.

Jeśli ktoś potrzebuje to zapraszam.

Edytowano przez Jacek23

wcyran    0
Dnia 19.05.2019 o 18:03, Jacek23 napisał:

Mam Instrukcję napraw, Obsługi, instrukcję bordinformatora, schematy elektryczne i hydrauliczne. Katalogi z numerami części do wszystkich maszyn Claasa.

Instrukcję Napraw osobiście skanowałem i zrobiłem pdf a widzę , że na Olx to sprzedają.

Wiem, że jest to ten sam plik bo mało prawdopodobne aby miał dokładnie tą samą wielkość i takie menu jak moje.

Więc jak ma ktoś zarabiać na mojej pracy to udostępnię za darmo.

Jeśli ktoś potrzebuje to zapraszam.

Raz jeszcze dzięki Jacek23 za pomoc i udostępnienie książki napraw, dzięki Tobie zaoszczędziłem kilkadziesiąt złotych. 

Polecam wszystkim, 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez arsz63
      Witam . Chciałbym się dowiedzieć jak rozebrać tłok obrotów młocarni, żeby go uszczelnić . Jak się do tego zabrać co mam zdjąć? nigdy tego nie rozbierałem 

• Przez damirac
      witam,
      zakupiłem w tym roku claasa dominatora 108 SL maxi, udało się zdobyć do niego komputer, jak już udało się go trochę opanować to okazało się że nie liczy hektarów, co może być przyczyną?
    • Przez ClaasDominator
      Witam. Koledzy mam pytanko zauważyłem w moim clasie jak bulgocze płyn w chłodnicy  nie wiem czy cos sie złego dzieje czy te typy tak maja. Silnik mercedesa.spróbuje dodac filmik.Dziekuje za porady i cenne informacje .Pozdrawiam wszystkich
      VID_20200128_151919(0)(0)(0).mp4
    • Przez Adamus88
      jak wymienić uszkodzoną gumę na podsiewaczu widoczną na zdjęciach Claas Mercator 75?

• Przez chowder123rwc
      Witam. 
      Otóż mam pewien problem z moim class 98s. Przy rozdzielaczu hydraulicznym który służy do między innymi do podnoszenia, opuszczania, zwalniana i przyspieszania mogę tylko podnieść heder lub przyśpieszyć nie mogę natomiast go opuścić (oprócz upuszczenia oleju z siłowników ) oraz zwolnić. Ktoś miał coś podobnego i wie jak rozwiązać ten problem ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj