Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
iwik073

ceny za usługi kombajnem 2012

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
iwik073    0

Witam forumowiczów jaką przewidujecie cenę za godzinę koszenia kombajnem Bizon w tym roku? ja przymierzam się do 400zł na godzinę.

Edytowano przez agrofoto

fergusonki    36

400? hahah kto Tobie tyle da?

Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Wiadomość z agroFakt.pl

przemexxx    9

witam, ile brać za godz claas mercator 50 ? i ile za godz prasowania krone kr 125 + case 4230? z góry dzięki za info. pozdrawiam

jazda    14

nie śmiejcie się z kolegi bo co inne województwo to inne ceny ja w tamtym roku brałem 360zł/h Bizonem

fergusonki    36

jazda w sumie racja u mnie za bizona w tamtym roku 340 :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

iwik073    0

Ja trzysta brałem w zeszłym roku bez sieczkarni płatne odrazu i nie mogłem się odegnac od klientów a wtym roku już się zapisują i nie pytają o cenę, zawsze brałem 3godziny na beczkę ropy i w tym roku tak samo.

wloda    12

a ile brać za ha rzepaku bo mam jakieś 80 ha i nie wiem ile brać myślę te 320 trzeba brać na małych kawałkach 350

PRONAR 1025_________URSUSc360__________MTZ 82_______bizon______i nowy zakup Massey ferguson 7256_________i wiele innych

tjun    0

Rekordem w tamtym roku jak koledzy wyżej. 270 bez sieczkarni i 300 z sieczką... A w tym roku zobaczymy, myśle jednak ze cena taka zostanie ...

fergusonki    36

średnio na bizonach o 20 zł do góry poszło:P

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu