Skocz do zawartości
tomek121323

Kody błędów FENDT, tłumczenia i rady, EHR FENDT

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
mate12345    12

Witam wie ktoś co oznaczają te błędy, jest to 312 z 97 roku. I mam pytanie jak działa turbomatik jak ktoś by mógł mi opisać. Nie wiem wiele o tych maszynach a chciałbym kupić 312 albo 512 

IMAG0059.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Miloszrolnik
      Witam mam problem z odpowietrzeniem hamulcy .pompki po regeneracji lewy medal w połowie prawy leci non stop .próbowałem odpowietrzyc urządzeniem do odpowietrzania bez rezultatu cały czas pęcherzyki powietrza .przewody niby suche
    • Przez 23papkin
      witam czy ktoś może wie do czego służy kontrolka z literą F albo co ona oznacza zaczeła się świecić
    • Przez fendt108ls
      mam problem nie wiem do czego jest kontrolka z literą  " F " w fendt farmer 108 ls
    • Przez komichal
      Dzień dobry zastanawiam się nad zakupem fenda 309/308 lsa prosze o opinie na jego temat ile pali czy sie psuje dostępność części i jaki ma sprzęgło

Prosze o pomoc
    • Przez Verdi10
      Witam, poszukuję instrukcji napraw do Fendt 611 LSA z roku 89, mogę się wymienić za instrukcję napraw do Fendta 310 i 311 LSA w języku Niemieckim i Angielskim, posiadam również instrukcję obsługi do Fendt 611-615 LSA i 310-311 LSA w języku szwedzkim, jeśli by ktoś chciał to chętnie się wymienię za instrukcję napraw do 611.