Skocz do zawartości

Polecane posty

WHATEVER

przemek13k    0

Potrzebuje ciągnika ok 35-55 km mam około 100 tyś na koncie i potrzebuje ciągnika. ciągnik ma pracować jak drugi w gospodarce. jak by była możliwość to wolał bym nowego.

niuniek1    56

Farmtrac 555dt Bardzo dobre ciągniki z silnikiem Forda :)

Edytowano przez niuniek1

Wiadomość z agroFakt.pl

damik10    456

Same Roller 50/ Same roller 55w. Są to ciągniki małe, zwrotne i mają niskie spalanie. Sąsiad posiada i go chwali.

Edytowano przez damik10

elemer    9

Ja mam jd 5055e i jak narazie dobrze się sprawuje, przeglądy nie są drogie, ma napęd na 4 koła a zwrotny jest jak farmtrack bez napędu. Lekki i dość oszczędny bo w opryskiwaczu pali 3l/h. Kosztuje około 90 tysięcy brutto.

niuniek1    56

Za bardzo nie znam się na FT, zawsze myślałem że tam jest Perkins :lol:

Edytowano przez niuniek1

rafal321    0

Ja mam Kioti DK551c 54 km klima , radio, rewers w standardzie do tego przedni napęd za około 90000 tyś brutto :) Na budziku 150mtg i jak narazie żadnej awarii

Robertb    0

Zastanawiam się nad wymianą c-360ki na nowego ursusa 3512 ,ziemi nie przybywa mam ok.22ha w tym 6ha łąki ,byłby to trzeci ciągnik w gospodarstwie bo mam jeszcze c-330i mf3060 .Jak myslicie czy warto ten ciągnik brac pod uwage czy nie jest wart tych piędziesięciu kilku tyś.?

Ferdek07    62

Nowego 3512 za 50 kilka tyś? chyba jakieś podpuchy robisz albo masz na myśli kilkulatka? moim zdaniem nie warto, bo bedziesz lżejszy o te 50 kilka tyś a zostaniesz z nieweiele lepszym ciągnikiem, takiego używanego 3512 możesz mieć za 30 tyś lub jeszcze taniej mf 255 i dołożyć wspomaganie na orbitrol za 3 tyś, jak chcesz zmienić c360 to najfajniej by było na agroplusa 410 ;) lub jakiegoś małego nhohlanda,

bratrolnika    1889

są proponowane na allegro niby nowe ursusy 3512, tak jak kolega pisze, tylko z tego co wyczytałem na AF to są one produkowane gdzieś na bliskim wschodzie, i pewnie człowiek/firma która je do nas sprowadza nie udziela na nie gwarancji

sądzę że nie warto, lepiej dołożyć trochę grosza i kupić któryś z ciągników wymienionych wyżej, lub też nie wymienionego Ursusa 5034, według mnie dosyć ciekawa i niedroga oferta

Robertb    0

Szczerze to własnie myslałem o tych z allegro ale nigdzie jeszcze nie dzwoniłem i nie jezdziłem oglądac,niby z wyglądu to takie same jak te z lat 90tych ale całkiem możliwe że moze byc"made in china".A taki agroplus ,nh,czy case to już inna kasa,może pomyslimy o tych "starszych"3512 ,można by jeszcze wziąsc zetora trzy cylindrowego pod uwage?

mayi96    2

Robertb zależy co miał by robić . ja mam 3512 jako glowny ciagnik na 15 ha i sprawuje sie dobrze , ten ciagnik najlepszy jest do pracy na walku wom typu prasa zgrabiarka przetszasacz kosiarka rotacyjna ale do orki to sie srednio nadaje ponieważ jest krotszy od 60 i go sciaga na ciezkich glebach ale ciagnik oszczedny bardzo i godny polecenia

Edytowano przez mayi96

Robertb    0

Ma robic z kosiarką 1,65 ,rozrzutnik,owijarka,troche z przyczepami siano,słoma,kombajn do ziemniaków,podorywka 5skib tak jak pisałem wczesniej ziemi raczej nie przybędzie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Dalas3345
      Witam wszystkich
      Posiadam ten ciągnik juz kilka lat kupilem go w 2011 roku zrobilem nim juz ponad 1100mtg i wszytko okej ale wciąż mnie nurtuje jedna kwestia. Dlaczego dymi jak mu sie da gazu? Z malych obrotow jak sie wkreca to kopci dopiero jak zlapie te 1500obr turbina jakby da mu dosyc powietrza i juz nie ma dymu i odrazu czuc sile. czy byla by to wina turbiny? ktos moze cos kombinowal w tej kwesti? dla mnie to jest dziwne powinien dostawac silnik dosyc powietrza juz na maych obrotach to by nie dymil tak mi sie wydaje moze ktos cos podpowie? moze jakis posiadacz takiego traktora cos z tym robil?