Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Zanim napiszesz nowy temat - przeczytaj.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pytający o podłączenie alternatora, lub innego urządzenia do ciągnika lub maszyny proszeni są o wklejenie dokładnych zdjęć podłączanego urządzenia i/lub schematów. Dopiero wtedy będzie możliwa jakakolwiek pomoc. Posty bez dołączonych zdjęć lub schematów będą usuwane. Proszę również zapoznać się z tym tematem: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/35183-ogolne-porady-dotyczace-instalacji-elektrycznych/

Jest tam większość odpowiedzi na zadawane pytania, dlatego tematy zawierające pytania, na które odpowiedź znajduje się w powyższym temacie będą również usuwane, a autor otrzyma ostrzeżenie.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Użytkownicy chcący zadać pytanie dotyczące usterek elektrycznych proszeni są o dokładne opisanie czego dotyczy usterka (np, prądnica, alternator itp.), oraz w jakiej maszynie/ciągniku wystąpiła, a także o podanie wyników podstawowych pomiarów. W przypadku gdy autor tematu nie wie jakie pomiary zrobić proszony jest o podanie takiej informacji w pierwszym poście. Wtedy specjaliści serwisanci podpowiedzą jakie pomiary należy wykonać i co sprawdzić. Natomiast użytkownicy chcący odpowiadać na takie pytania proszeni są o powstrzymanie się z odpowiedzią do czasu zamieszczenia wyników pomiarów przez autora tematu, ponieważ na forum pomoc jest możliwa tylko wtedy kiedy podane są wszelkie dane na temat usterki, a takimi danymi w przypadku instalacji elektrycznych są wyniki pomiarów. W przeciwnym razie wszystkie posty będą usuwane, a autorzy takich postów oraz autor tematu dostaną stosowne ostrzeżenie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Nabyłem za śmieszne pieniądze paleciak z wagą, która ma zbity wyświetlacz. Powiedzcie, czy wyświetlacz (PLOTECH E169497) który znalazłem w Chinach będzie pasował do mojego? 

Ewentualnie gdzie mogę taki znaleźć?

• Przez crystal169
      Witam, mam takie bardziej pytanko niż problem. Od pewnego czasu chodzi mi po głowie oświetlenie robocze Led zamiast tradycyjnych halogenów z żarówkami.
      Oświetlenie chciałbym zmienić w Masseyu 7619 , planuje zmienić lampy na słupkach z przodu oraz na błotnikach z tyłu. W dachu narazie zmieniać nie chce bo to jednak jakiś tam koszt jest, a i porównać bym chciał.
      Chce ogólnie zmienić 6 reflektorów na 6 lamp led .  I teraz chciałbym też zapytać co wy o tym sądzicie i czy te lampy które wstawię są coś warte i dadzą rade zastąpić te halogeny 55 w.

Chciałbym 2 takie zamiast tych na błotnikach z tyłu.  --->>    http://allegro.pl/panel-led-halogen-lampa-robocza-18w-6x3w-12-24v-x-i6655805460.html

Oraz 2 takie zamiast 2  na słupku z przodu  ----->>>  http://allegro.pl/lampa-robocza-16-led-diodowa-halogen-48w-12-24-v-i5635690417.html

No i 2 takie zamiast 2 na słupku z przodu.     PS. Na słupku z przodu są po 2 z każdej strony jak by ktoś nie wiedział     ---- >>>http://allegro.pl/lampa-9-led-halogen-roboczy-27-w-12-24v-diodowa-kw-i6082475322.html

• Przez Hvelektronik
      Witam Szukam informacji czy jest szansa robić  sygnał dźwiękowy zaciągniętego  ręcznego chciałem  się podpiąć pod kontrolkę ale nie widzę żeby była w tym kombajnie (sprzęt sąsiada)
      Na razie nie chce grzebać czy jest pod dźwignią wyłącznik krańcowy.

Pytanie czy w tym kombajnie jest gniazdo zapaliczki bo widzę takie koło popielniczki ale różni się od samochodowego.

Z góry dziękuję za pomoc.

• Przez RafaSzymanik
      Witam. Potrzebuję namiary na dobrego elektryka z Lubelskiego okolice Biłgoraja. Problem polega na tym że jak podnośnik jest opuszczony i da się przycisk na pozycję naturalną to podnosi się bardzo wolno i pompa strasznie jęczy, jak da się w górę to też podnosi i również pompa jęczy. Jak znacie kogoś to dajcie jakieś namiary bo koledze traktor potrzebny a nie ma jak robić.
    • Przez tomek14
      Witam.Mam problem z akumulatorem centra 180Ah otóż po naładowaniu akumulator traci napięcie i jak chce się uruchomić ciągnik to z jednej przegrody wybija korkiem kwas z woda czy można go naprawić akumulator ma 5 lat.Proszę o odpowiedź.