Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rudy51

Która jest lepsza prasa?

Polecane posty

rudy51    0

Dorzadzcie ktora prase kupic,ktora jest lepsza do ktorej sa tansze lub drozsze czesci i do ktorej jest duzo wiekszy dostep do czesci.

Prasa:

Prasa zbierająco-kostkująca - Famarol U-125/1, U-125/1 A

czy

Prasa kostkująca Z-224/1 i Z-224/2 produkcji Sipma Lublin

Karol12    0

a jaki masz ciągnik przeznaczony do prasy?

Moim skromnym zdaniem prasy kostkujące to przeżytek... lepiej jak masz traktor conajmniej 60-tke( i podobne) to kup sobie belarke i niezawracaj sobie głowy kostkującymi... :lol:

A jaką masz hodowle??

tommy66692    10

No tak ja mam 12 ha trzymam świnie i czy mi sie opłaci kupować prase rolująca??A że kostka to przeżytek to nie zgodze się...Prasa rolująca to raczej jak ktoś ma hodowle krów...Ale na trzodę to naprawde nie opłaci się rolki B) Jak by była to by nikt nie narzekał....Ja sam chce kupić prase kostkującą z tego powodu że chce jeździć po usługach...A u mnie w okolicy nikt nie ma rolki....I nikt by nie chciał żebym mu prasował....A tak kupie kostke i mi sie szybko kasa zwróci.... :lol:

Wiadomość z agroFakt.pl

rudy51    0

ja wlasnego pola do sprasowania mam jakie 3 ha, ale mam plan kupic i jedzic we zniwa prasujac ludziom.

Traktor mam Białoruske ta co ma ok.(80KM)

Adik_ziel    3
No tak ja mam 12 ha trzymam świnie i czy mi sie opłaci kupować prase rolująca??A że kostka to przeżytek to nie zgodze się...Prasa rolująca to raczej jak ktoś ma hodowle krów...Ale na trzodę to naprawde nie opłaci się rolki B) Jak by była to by nikt nie narzekał....Ja sam chce kupić prase kostkującą z tego powodu że chce jeździć po usługach...A u mnie w okolicy nikt nie ma rolki....I nikt by nie chciał żebym mu prasował....A tak kupie kostke i mi sie szybko kasa zwróci.... :lol:

tak jak pisze tommy66692 przecież nie będzie kupował prasy rolującej na 3ha a kostkującą jak weźmie i będzie jeździł na zarobki to napewno mu sie zwróci. A chcesz kupić nową czy używaną ja bym polskiej sipmy nie kupował ludzie w okolicy mają i często sie psuje

rudy51    0

panowie mam wielka prosbe - piszcie dlaczego ta jest gorsza i td. jak napisalem w temacie.Dobry poczatek ma ADIK ZIEL.

Traktor powinien sobie dac rade??Ja mysle ze tak

Adik_ziel    3
panowie mam wielka prosbe - piszcie dlaczego ta jest gorsza i td. jak napisalem w temacie.Dobry poczatek ma ADIK ZIEL.

Traktor powinien sobie dac rade??Ja mysle ze tak

My mamy prese Massey Ferguson 120 i od 5 lat jak ją mamy to nic sie nie zepsuło na 1000 kostek przepuści może z 5 chyba że jakieś kijowe sznurki włożysz ;] zastanów sie i nie kosztuje tak duzo ;] http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=18329

andrzej2110    529

ja mam sipme z 1999 roku. Jeżdżę po ludziach. Trochę jest według mnie za słabo zrobiona (niektóre spawy, materiał). A może mam za mocy ciągnik?? :lol: B)

Kostka to przeżytek dla dużych gospodarzy. Dużo ludi jeszcze prasuje kostko (przynajmniej część słomy, siana). Zwijki mają więcej prasowania ale i kostka potrzebna B)

tommy66692    10

Ja mam na oku też sipmę....Nie chce rolki też dlatego że prasa musi współpracować z 330...A rolka musiałaby z zetorem....

Adik_ziel    3
Ja mam na oku też sipmę....Nie chce rolki też dlatego że prasa musi współpracować z 330...A rolka musiałaby z zetorem....

No właśnie u nas by sie przydał MF255 albo zetor 5211 bo 7211 troche za dużo pali z presą ;] i ma za małe obroty a MF255 ma idealne

Balzak    2

Ja mam na sprzedanie prase Sipmę Z224/1 z 96 roku osoby zainteresowane prosze o kontakt.

Pozdrawiam Balzak

tomacha001    4

ja bym polecił prasę Sipmę ja mam juz ja 17 lat i chdzi bez awaryjnie jurto albo po jutro wrzucę fotki moje prasy B) :lol:

abuk14    1
No tak ja mam 12 ha trzymam świnie i czy mi sie opłaci kupować prase rolująca??A że kostka to przeżytek to nie zgodze się...Prasa rolująca to raczej jak ktoś ma hodowle krów...Ale na trzodę to naprawde nie opłaci się rolki :lol: Jak by była to by nikt nie narzekał....Ja sam chce kupić prase kostkującą z tego powodu że chce jeździć po usługach...A u mnie w okolicy nikt nie ma rolki....I nikt by nie chciał żebym mu prasował....A tak kupie kostke i mi sie szybko kasa zwróci.... B)

Dlaczego na trzodę nie opłaci się rolki ??

tommy66692    10

1.U nas na wsi to 2 gospodarzy trzyma krowy wiec i tak bym na zarobki nie jeździł....

2.Przy krowach jest i tak dużo roboty a tak po rolce turem do obory a tutaj musisz nosić

abuk14    1
1.U nas na wsi to 2 gospodarzy trzyma krowy wiec i tak bym na zarobki nie jeździł....

2.Przy krowach jest i tak dużo roboty a tak po rolce turem do obory a tutaj musisz nosić

A co to ma do rzeczy ??

DJBOMBA12    10

Ja bym jednak Sipme brał użytkuje taka 11 lat i miłem kilka usterek i w tym 2 poważne ale niedawno zroilismy emont Aparatu i jest glanc!! wiec jak bys brał sipme to za kilkanascie lat remont aparatu i by było glanc!!!

rudy51    0

a mógłby ktoś wrzucić dane obu tych pras i oczywiście innych jak będzie mu sie chciało.

Edytowano przez robertbara
Ort. i literówki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować