Skocz do zawartości

Polecane posty

WHATEVER

dcnt    9

kupiony, zainstalowany, zapowiada siie niezle, na razie przechodze przez samouczki:)

master20002    157

Panowie mam problem z ls2013. Mianowicie wgrałem sobie kilka modów ciągników itd, ale jak ide do sklepu żeby je kupić to klikając "kup" wyskakuje napis, że nie ma miejsca na placu postojowym przed sklepem czy coś takiego i żeby zwolnić miejsca... Dlaczego tak jest? Zaznaczam, że kupując maszyny oryginalne z gry wszystko jest ok. Zna ktoś przyczynę tego? Pozdrawiam

ValtraN82    0

To pewnie wina moda. Jest źle zrobiony pod sensem programistycznym i po prostu "nie mieści się" na placu.

zibi16245    0

witam ponaowie kupilem gre na allegro i chcialem grac w sieci ale wyskakuje ze jest niepoprawny klucz i nie wiem co mam zrobic prosze o pomoc.

BizonFan321    374

Może ktoś Ci sprzedał trefny klucz . Usuń plik z rozszerzeniem .dat z folderu my games /farming simulator 2013 i wpisz klucz jeszcze raz

zibi16245    0

Witam panowie potrzebuje pomocy mam gre i gram w gre i bardzo mi sie podoba ale brakuje mi jednej rzeczy a dokladnie brakuje mi kombajnu z ap jak ktos ma to prosze o pomoc.

Sherlock    0

Ls 2013-fajna gra szczerze poleca miłośnikom rolnictwa w tej części dodali kury i owce ( coś na co czekałem) i kilka upraw

mlodyhef    143

Dla mnie mocno średnia gierka, niby duzo jest i wiele rzeczy można robić ale i tak za mało :P Czekam na lepsze.

kurde5    7

Ja se czasem pogrywam w tą grę, nie jest najgorzej, a jeśli chodzi że coś w niej brakuje to można zagrać w AS 2013 tylko gra........ no chyba niektórzy wiedzą jaka jest

Grzegorz8946    39

Fajna Gra,sporo nowych funkcji (kupno pola itp,kredyt itp.),grafika nieco polepszona,ogólnie nie jest źle,z tego co słyszałem na początku maja ma pojawić się oficjalny dodatek Ursus,wiecie coś o tym?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez olo868
      test wpisu

• Przez mateuszsoja1
      Witam wszystkich szukam kogoś któ by mi przerobił pare modów z FS 13 do FS 15 znacie kogoś takiego?
      Z góry dziękuje za odp.
    • Przez Avendrion
      Witam, może ktoś zna jakąś taką gierkę na przeglądarkę? ;> Było by to na prawdę dobre np. na początek dostajesz 10tys zł jakieś 15 ha małe gospodarstwo jakiś ciągniczek i maszyny i zaczynasz. Z czasem można się rozwijać budować nowe chlewnie itp dokupować maszyn i ziemi
      Sam bym taką grę napisał, jakbym widział jak
      Pozdrawiam
    • Przez kat
      Pytam ponieważ jeszcze nikt nie wypowiadał się na ten temat.
      Moje ulubione gry to:
      Age of Empires III
      Heroes of M&M cała seria
      Caesar III
      Quake III Arena
      Diablo 2
      NFS U pirwsza część
      John Deere American Farmer
      Ale i tak najwięcej czasu przesiedziałem nad Age of Empires II jak i III.
      Nie uważacie może że gry strategiczne rozwijają umiejętność gromadzenia gotówki i właściwego jej zagospodarowania? Ja uważam że tak.
    • Przez rosiuxd
      Tak jak w temacie, wymagania skype/ts Reszta do dogadania.